Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyokhoz szol a kerdes,16-21...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyokhoz szol a kerdes,16-21 ev koruliekhez. Nalatok milyen "karos szokas" fer bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Cigi, fű,szerencsejatek...ilyenekre gondolok.

És mi nem?

19/f


2017. aug. 3. 15:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%

Igaz kicsit idősebb vagyok mint a max.

De talán a cigi belefér,


Szerencsejáték, fű, drog, alkohol NEM

23N

2017. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
28%
Ez nekik bizos belefér, de az anál... az ellen tűzzel-vassal kell kűzdeniük :D
2017. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerencsejatekbak tobb valtozata van ...nem arra gondolok aki elkartyazza a hazat hanem mondjuk ilyanra aki sportra fogad :)
2017. aug. 3. 15:57
 4/25 A kérdező kommentje:
😂😂ez kiraly volt kettes 🖐🏼🖐🏼🖐🏼😂
2017. aug. 3. 15:58
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Az alkohol alatt alkoholizmusra gondoltam
2017. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Jo persze azt ertem :)
2017. aug. 3. 16:01
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Nàlam a dohányzás nem fér bele. Talán hü#n hangzik, de elsősorban azért nem akarné ilyen emberrel kapcsolatban lenni, mert a saját egészségét teszi tönkre. Nagyon bosszantó számomra,hogy valaki(k) veszik maguknak a betegséget.


Füvezés - drogozás - szerencsejáték - napi szinte alkohol fogyasztás kizárva.



Ami belefér ha néha iszik alkoholt, de nem rendszeres.



19/L

2017. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Linó03 ***** válasza:
22%

Hát ha úgy szerencsejáték, hogy megteheti azt, hogy van rá egy külön kerete, amit arra használ, szóval vannak határok, akkor ok. A cigi nem igazán jön be. Fű, hát, lehetne normális keretek között is használni, ritkán, tudatosan, és nem kotyvasztékot, hanem tiszta anyagot, de mivel itthon tiltott, így nehéz kérdés. Az alkohol elég elfogadott, én mégsem szeretem a barátomat részegen látni.

Ilyen tekintetben nem vagyok túl rugalmas. Persze ha valakibe úgy igazán beleszeretek, akkor nem tarthat vissza egyik sem :)

2017. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%

Cigi belefér és a szerencsejáték is ha tudja hol a határ (már csak azért is mert néha napján én is rakok egy-egy tippmixet és álszent dolog lenne ha elítélnék érte mást). Alkohol akkor ha az még nem alkoholizmus tehát nem állandó és erre is vonatkozik hogy tudja hol a határ.

Drogok viszont semmiképp.

2017. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
38%
#9-es vagyok lemaradt hogy 19/L
2017. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!