Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen óvszert ajánlotok első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert ajánlotok első szexre, higy biztonságos legyen és mind a két fél élvezze? Es hol tudnák ilyet venni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Most sokan rámtámadnak amiért a durexet ajánlom, de rengeteg olcsó "és ugyanolyan jó" gumit próbáltam, és mindegyik úgy szoritott hogy nem igaz, vagy elszakadt. Nem azt mondom, hogy nincs jó olcsóbb óvszer,meg hogy biztos rábszol ha olcsót veszel, csak azt hogy nekem a durex feel thin az ami jó.
2017. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem masculan vált be. vagy 4-et próbáltam már legalább de mind jó volt. nem szakadt, nem irritált.
2017. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó, de ilyet hol tudok venni?
2017. aug. 3. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:

dm, rossmann, teszkó, interspar, stb.


2-es voltam.

2017. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
masculan tökéletes.
2017. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor köszi. Megnézem a teszkóban!
2017. aug. 3. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Ehh én dm párti vagyok. Mi eloszor skyn használtunk és elég jo volt. De amugy szerintem a sikositott durex a legjobb
2017. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még a nagyobb benzinkutakon is van.
2017. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a Durexek nem váltak be nagyon kicsik és hamar kiszakad.... esküszöm hülyeségből próbáltuk ki a lidlst és sokkal jobb :)
2017. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fele annyiba kerül mint a Durex, nekünk jobban bevált.

Jobb az illata és sokáig síkos marad.

Life Style

2017. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!