Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szex közben nem érzek semmit? Nem is megyek el. Azért vagyok kétségbe esve mert soha senkitöl nem hallotam még ilyet a baráti körömben hogy a lány nem tud elmenni. Mindenki csak azt mondogatja hogy milyen jo. 23/N

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

1. Nagyon sok nő megjátssza, mert szégyelli magát, saját hibájának tekinti, hogy nem tud elélvezni.


2. Él az a tévhit, miszerint sok nő képtelen erre. Ez egyszerűen nem igaz: Mindenkinél megtalálhatóak azok az idegvégződések, amik az orgazmusért felelősek. Ha csak egyéb indok (gyógyszer, lelki okok), akkor a nő igenis KÉPES élvezni!


3. Két dolog lehet ok: A nő nem ismeri a saját testét, nem tudja, hogy jó neki, így nem vezeti rá a partnerét. (A pasi sem gondolatolvasó ám!) VAGY önző, figyelmetlen a partner, és nem törődik a lány jelzéseivel, vágyaival.


Ne törődj azzal, mit mondanak a barátnőid! Fedezd fel a tested, tapasztald ki, hogyan jó, aztán együtt a partnereddel. Különböző pózok, eszközök (pl sikosító), meglesz az az orgazmus idővel, nyugi! :)

2017. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
* Ha csak egyéb indok nincs
2017. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Arra nem válaszoltam, hogy nem érzel semmit: Ennek is több oka lehet. Te vagy pl tág, erre megoldás a Kegel gyakorlat (keress rá a neten!), esetleg a partneredé nem elég vastag. Ha egyik sem áll fent, akkor lehet, hogy szervi oka van. Én a helyedben felkeresném a nőgyógyászt, először is vizsgáljon meg ( Rákszűrés am is kötelező évente), aztán pedig adjon tanácsot. Hidd el, nem ciki!


Ha szervi oka sincs, akkor marad a lelki: Valamiért a szex számodra félelem, trauma (?), nem tudod magad elengedni, sem élvezni. Ebben az esetben is tud szakember segíteni (szexuálpszichológus)


A jó hír, hogy bármi van, van megoldás! :)

2017. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Én hüvelyi úton nehezen megyek el. Így amikor együtt vagyunk a párommal, ő vagy én rásegítek a dologra és így működik. Próbáld ki legközelebb. Biztosan tetszik majd neki is.

Na meg: Ha magad tudod úgy kényeztetni, hogy elmész, akkor valóban csak rásegítés kell. Szerintem.

2017. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő nem tud elélvezni és mindegyiknek meg kell tanulnia az élvezést, ebben mások vagyunk, mint a férfiak, akiknél ez automatikusan megy általában. Senkinek sem túl tág a hüvelye, ha nem szült, előttem említette valaki, a hüvely ráfeszül a kisebb péniszre, ne okold a hüvelyedet a sikertelenségért, viszont a kegel, vagy a kriston (szerintem ez a jobb) gyakorlatok sokat segíthetnek az orgazmus elérésében, a legjobb ha tanfolyamon tanulod meg és mindennap gyakorlod, hamar lesz eredmény.
2017. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És még valami, nagyon sok nőnek csak csikloi orgazmusa van, ami nem baj, te is a csikló ingerlésével kezdj el ismerkedni magaddal, a hüvelyi orgazmust sokkal nehezebb elérni. Érdemes egyedül, önkielégitéssel kitapasztalni, h neked mi a jó.
2017. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Béna a pasid.
2017. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. aug. 4. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!