Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek férfiasabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek férfiasabb egy nagy pénisz?

Figyelt kérdés

Jobban beindultok tőle? Látványban és érzésben is jobb?


Én magas vagyok, izmos azonban ha lekerül a nadrág csak 14-15 cm, 22 évesen. Nagyon elrontja a képet?


2017. aug. 6. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a lènyeg h használni tudd!
2017. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kit érdekel,hogy mekkora a farkad..

Baromi unalmasak már ezek a kérdések.

Amúgy átlagos a méreted,hosszra.

2017. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ront el semmit. Engem nem érdekel, mekkora a pénisze a férfinak, csak tudja jól használni, a technikán van a hangsúly. 20 centissel lehet, hogy végtelenül béna valaki, míg más 10-12 centivel is csúcsra tudja juttatni a partnerét. (Nem, nem lehetetlen, mivel egy nő a kis 3-4 centis ujjával is megoldja magának.) /L
2017. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Őszintén? Igen. Baromira lehangoló ha kicsike.

A nők mellméreténél is ez a helyzet, akkor nálatok se legyen már kivétel a péniszméret.

2017. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mutass kepet es megmondom. :)
2017. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy férfiasabbnak találják.

Elég megnézni a válaszokat, ahogy álszenteskednek :D

2017. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

CSAK a nagy pénisz férfias. A te mérted pl.nemhogy elrontja a képet, de kizáóok is.Ronda és kiábrándító a kicsi.

19/L

2017. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!