Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverziónak számít-e a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverziónak számít-e a mai világban az, ha én szeretném, hogy a szerelmem (én férfi, ő nő) egyszer belepisiljen a számba?

Figyelt kérdés
Megígérte, és meg is próbáltuk, de nem tudott pisilni - közben azt kérdezte, hogy perverz vagyok-e vagy ilyenek - és nem tudtam rá egyértelműen válaszolni, mert nem tudom a választ
2017. aug. 6. 13:42
1 2
 1/16 RRR ***** válasza:
54%
á,dehogy lassan alap,hogy bele-lepisiljék, egymást a párok
2017. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem annak számít, de pl ha engem kérne etre a szerelmem megtenném.
2017. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
igen, egy kicsit az vagy, de még ez mindig jobb, mint a kaki...
2017. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Látod ezt én is szívesen kipróbálnám.

De nem biztos, h ízlene. Nem tudom. Amúgy igen, szerintem ez már kicsit perverz.

2017. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem te vagy az egyedüli...:-) szerintem ne feszengj rajta, perverz, de ha érdekel, éld meg:D a pároddal csinálod, nem fűvel fával... nem baj ha valaki perverz. Mondjuk a szaros dolgokat, azt hagyjuk....
2017. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket! Szerintem több embernek vannak "kétesnek minősített" hajlamai, mint ahányan vállalják (beismerik). Még a nőknek is. Ezt nem csak a "ha megtudnád, miket terveznek, nem tartanád magad többé perverznek" - dalszöveg részletre alapozom (nem szó szerinti idézet...
2017. aug. 6. 14:12
 7/16 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon érdekelne ez...

19/f

2017. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát azért ez még nem olyan általános, de nem is egyedülálló. Én szeretem az extra dolgokat, de a pisit nem tudom megérteni. Még ha csak annyi, hogy rádpisil oké, de a szádba? Igaz, hogy néha húsleves illata van, de az íze nem olyan bakker.
2017. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek: ezt már korábbi barátnőmmel is megcsináltam egyszer, a volt nejemmel kb. 2-szer csináltuk (a sok év alatt). És én úgy láttam, hogy a volt barátnőm is élvezte - és a volt nejemnek is örömet okozott valamiért. Talán valamiféle gátlás oldódhatott fel benne - vagy egyszerűen csak ő is "emberből van" Tehát ez nem egy mindennapi tevékenység, hanem ahogy leírtam. A volt barátnő az 4 éves kapcsolatot jelent. Vele valójában ez egy alternatíva volt, mert azt mondta, hogy a fenékbe dugást nem szeretné - mondtam, hog yakkor "legalább" (a fenti) - és erre azt mondta, hogy annak semmi akadálya
2017. aug. 6. 14:55
 10/16 A kérdező kommentje:
14:18 - nak: Hát, akkor szedj össze egy barátnőt, és kérdezd meg, hogy megtenné -e. Ha egy kicsit hezitál, vagy "kéreti magát" akár csak formailag is - vagyis, ha érzed, hogy megnyerhető az ügynek, akkor "kuncsorogd ki" nála.
2017. aug. 6. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!