Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kisméretű péniszen aktuskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheAdam531 kérdése:

A kisméretű péniszen aktuskor segíthet potencianövelő szer?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, még szűz, körülbelül fél éve találkoztam egy lánnyal azóta eggyüt vagyunk, beszéltünk róla és szeretnénk csinálni de attól tartok hogy az átlagon aluli péniszemmel nem fogom tudni kielégíteni, tudom hogy első alkalom emiatt nem akarok beégni, esetleg bármilyen potencianövelő szert megérné kipróbálnom?

2017. aug. 7. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A potencianövelő.... vagy legyen kamagra, a vérnyomást viszi fel, ettől lesz erekció 5-6 órán keresztül is, kamagrától biztosan, a farkad nem lesz nagyobb, utána meg fájni fog a fejed, és rendszeresen csinálni sem jó, mert pörgeti a szívet, egy évben 1x 2x elmegy.
2017. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha első alkalom mindkettőtöknek, elég kicsi a valószínűsége, hogy a csaj el fog menni.

ad2:

as potencianövel max 1 cm-t segít rajta többet nem, és nem si folyamatosan.

de vigyázz vele, mert én is szedtem párszor, és hát rosszul ugyan nem lettem, de egész éjjel vert a szivem mint állat, lüktetett a fejem, hasogatott tőle..azthittem sose lesz reggel.

2017. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem az átlagon aluli péniszeden fog bármi is múlni. Légy gyengéd, figyeld mi a jó neki. 20 cm-es cerkával ugyanúgy lehet csődöt mondani. Ezen NE agyalj! :)
2017. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem megoldás a potencianövelő...a farkad sem lesz nagyobb, meg ügyesebb sem leszel tőle. A megoldás a gyakorlás, a másikra figyelés, a gyengédség és az őszinte kommunikáció.
2017. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megtudhatjuk,hogy neked mit jelent az átlagon aluli hossz?
2017. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Talán, kismértékben, azaz nem látvánxosan, ami helyi vérbőséget okoz. Amúgy a 3. és 4.hozzászóló véleményét osztom.
2017. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
és a pumpa ?
2017. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na, ez a különbség a potencianövelő, meg a béjemvé között. Előbbi az állóképességedet növeli, utóbbi meg a farkadat.

Egyébként mekkora az az átlagon aluli? Fogadok, hogy 13-14 centi.

2017. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A jelqing tényleg nagyon sokat segíthet rajta,fedezd fel!
2017. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Komolyan utánaolvastam az aktív hatóanyagainak egy ilyen gélnek,verbéna kivonat,hilauronsav,gyümölcssav meg borászati filléres alapanyag,kozmetikai kft ből talán tizedéből megvan egy próbára egy legalább tízszeres mennyiség.Gyógynövényes krémek szerintem jobbak lehetnek.Milyen érdekes Jelqinget ajánlanak kiegészítő gyakorlatként!
2017. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!