Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyen?

Figyelt kérdés

Amikor szexelek a barátnőmmel, akkor nem mindig tud elmenni, és olyankor "gonosszá" válik. Elkezd mérgelődni, néha bántó szavakkal illett. Viszont amikor neki is van orgazmusa, akkor már olyan kedves lesz, különösen is. Többször rákérdeztem, hogy szerinte ez mi, nem tud rá értelmes választ adni. Meg akkor is ingerült lesz, amikor mondjuk napokig nem szexelünk, de amikor igen, akkor utána egy "doromboló cica". Ez az első kapcsolatom.


20/F



2017. aug. 7. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell mindig elégíteni a barátnődet, mert mást fog keresni. És ne csak magadra gondolj...

21/f

2017. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Belső frusztráltaággal küzd!
2017. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Frusztráltsággal
2017. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kielégületlenség ezt okozza.

És mit tudsz ellene tenni? Hát elégítsd ki. Ha előbb elmész együttlét alatt, akkor utána fejezd be neki máshogyan. Illetve ügyelj rá, hogy az igényelt mennyiség is meglegyen.

Mert az, hogy néha nem úgy jön össze a dolog, az előfordul, de ha rendszeressé válik, az gáz, de nagyon. Márpedig nálatok nem egyszeri, néha előforduló esetről van szó.

2017. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1-es, mert én tehetek arról, hogy néha egy órás előjáték után se megy el?
2017. aug. 7. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Lapát öcsém!
2017. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szex közben nem tud elmenni akkor elégítsd ki kézzel vagy szájjal
2017. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Normális. Ahogy te magad is írod, a nők kielégülésre vágynak, még jobban, mint mi. Ha megkapják, kenyérre lehet kenni őket, bármit megtesznek, de ha nem, jaj nekünk! Elégítsd ki többször és mindig! Ez nem legenda, hogy a nők kielégületlenül frusztráltak, mogorvák, feszültek lesznek, ez a kőkemény igazság. Ha nem passzoltok össze, akkor keresni kell más partnert. F 39
2017. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én ugyan így vagyok ezzel. Morcos vagyok, hisztizek. Elégítsd ki és nem lesz gond

17/L

2017. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!