Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért azt tartják a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azt tartják a nők egészségesnek, ha a férfi az idősebb?

Figyelt kérdés

Legyen szó párkapcsolatról, vagy csak szexről...

Miért nem járna/szexelne a legtöbb nő 10, 5, vagy akár csak 1-2 évvel fiatalabb pasival?

Gyakran jönnek azzal a szöveggel, hogy a nők hamarabb érnek, de ennek tudományosan semmi alapja nincsen, nem is mérhető. Ez maximum fizikailag igaz. És már 1-2 évvel fiatalabb fiú esetén is azt hiszik, hogy éretlen hozzájuk. Szerintem ezt nyugottan beláthatjuk, hogy teljesen butaság.

Ha nagyobb korkülönbségekről van szó, mondjuk 5-10 évről, akkor meg már az egész társadalom elítéli Őket... Vagy legalábbis furcsának találják.


De az mitől más és "normális", teljesen elfogadott, magától érthetődő, hogy a férfi sokkal idősebb a nőnél? Olyankor miért nem éretlenek azok a lányok hozzájuk?


Őszíntén szólva szerintem ez arról szól többnyire (!), hogy a kicsit idősebb férfiak nagyrésze a fiatalabb csajokra izgúl szexuálisan, a legtöbb csajnak pedig jót tesz az egójának, hogy Ő milyen érett és mennyivel fejlettebb a koránál...


Ti hogy vélekedtek?



2017. aug. 8. 12:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk anyám fél évvel idősebb az apámnál, de senki se követi meg őket emiatt:D
2017. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%

Engem,azért vonzanak az idősebbek,(egy - két évvel) mert:

- ha idősebb,nagyobb eséllyel van túl a kicsapongáson,lányok csábítgatásán.

- inkább keres komolyat,hosszabb távra.

- nem gyerekesen gondolkodik/ él. (nekem az nem program, hogy nyomja a ps-t,stb)

- nem tart unalmasnak,mert nem járok diszkóba,nem rakom ki mindenem,nem dugok vele az utcán(ahol látják).

- 20 + az öcsém,ha fiatalabbal jönnék össze mint én, olyan lenne,mintha a haverjával járnék.


Ilyesmi.

2017. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Sok nő azért keresi 5-10 évvel idősebb férfiak társaságát, mert a szintjéhez mért ennyivel idősebb férfinak már van egy kis egzisztenciája. Férfiaknak meg az tetszik a fiatal nőkben, hogy szebbek, jobb velük a szex (lebedőakrobatikánál sokkal fontosabb az esztétikai élmény), és az hogy jobban tudják csodálni a férfit.
2017. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
6%

- nem gyerekesen gondolkodik/ él. (nekem az nem program, hogy nyomja a ps-t,stb)


mert aztán szerinted egy fiatal csak gyerekesen gondolkodhat és vagy él.


A gyks pályafutásom egyik legjobb kérdése az amit a kérdező megalkotott. A válaszoktól nem vártam többet mint közhelyes válaszok garmadáját.

2017. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
Mert a nő vonzódik a tapasztaltabb férfihoz... aki érett...
2017. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

"nem gyerekesen gondolkodik/ él. (nekem az nem program, hogy nyomja a ps-t,stb)"


A fiatal pasikhoz hasonlóan a fiatal lányok nagyrésze is ezt csinálja szerintem, szóval fordított esetben is érvelhetünk így.


De azért köszi a válaszokat. Mindenkinek ment a pont.

Még jöhetnek vélemények!

2017. aug. 8. 12:56
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

A véleményemet kérdezted és a tapasztalataimat. Ezt írtam le!

Le lehet szólni,de nagyon sok "pasi" igenis ilyen.Több női ismerősöm is panaszkodik,hogy még a 25-28 éves barátjukat is nehéz elvonszolni a gép mellől,még szexre is.

Legyen hobbija,játsszhat felőlem gépen is,de ne napi 8 órát. Éssatöbbi na.

2017. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%

Tulajdonképpen az ősidők óta fennálló konzervatív ( ezt pozitívumként írom) szemlélet az oka.

korábban egyértelműen a férfi volt a családfenntartó, a nők nagyrésze otthon volt a gyerekekkel. Ha ideáig visszamegyünk már érthető az,hogy a történelem során miért is alakult ki ez a hagyomány.


Mára már ez változott, a nők többsége dolgozik, de mivel nem kizárólag szexre keresnek partnert, hanem a családi hátteret is szeretnék biztosítottnak látni, ezért még mindig marad az,hogy a hasonló korú, vagy pár évvel idősebb férfi jobban partner ebbe.


A gyerekvállaslásnál is érthető,hogy egy huszonéves pasi még nem törekszik arra,hogy családot alapítson, főleg nem egy idősebb nővel, míg a nők vágynak gyerekre, ami azért korban behatárolt.

Ha csak szemellenzősen a járást és szexet nézün k, amit felvetettél témaként...nos, ott aztán tényleg nem számít az,hogy fiatalabb a pasi, sőt, manapság főleg nem. De azért a kapcsolatok többségében ettől aztán távlatibb cél vezérli a nőket.

2017. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén mondom, hogy sokáig hasonlóan gondolkodtam, mint te, kedves kérdező.


Minden kapcsolat más és más, szóval nem szerednék általánosítani, de a most felnövő generációban sokaknak teljesen félrecsúszott az értékrendje, vagy nem is tudom hogyan mondjam.

Nagyon sok fiatal srác mostanában kondiban kel-fekszik, mert azt hiszik az kell a csajoknak. Semmi szenvedély a sport iránt, csak díszelgés. Bulizás megy, de a tanulás már kevésbé.

Sokan csak úgy léteznek, semmi cél, semmi vélemény a világról.

NEM mintha a lányokkal jobb lenne a helyzet, de bennem a kérdéssel kapcsolatban ez fogalmazódott meg.


Egyáltalán nem tartom magam beképzelt sznob lánynak, hogy ne találnám a hangot a korosztályommal, általánosságban egyáltalán nem vonzódom az idősebb férfiakhoz. Viszont egy hete találkoztam egy nálabb kb. tízessel idősebb fiúval (ami néhányatoknak talán nem is sok, de a kérdés szempontjából mindenképpen illik ide), aki egyáltalán nem volt vonzó első pillantásra, viszont eszméletlenül intelligens volt. Rájöttem, hogy erre vágyom... valakire, aki nem Michellangelo-szoborként pózol a nappaliban a tökéletes testével/belőtt egyenhajával, hanem valakire, akinek vannak tervei, van véleménye és kifogások helyett a sarkára áll és cselekszik, ha úgy adódik.


Egy velem egyidős barátnőmnek 45 éves barátja van már vagy 4 éve. Sokáig húztam a számat és nem értettem, meg voltam róla győződve, hogy a pénz miatt van vele.

Pár hete beszélt velem őszintén arról, hogy mennyire jól érzi magát vele, mert a fiatalabb srácoknak csak trófea volt (tényleg gyönyörű lány), de most úgy érzi, hogy társra talált, tényleg nagyon jól megértik egymást.


Remélem tudtam adni egy kis ellenpólust az 'apakomplexus' és a 'pénzéhes r**nc' fejlécű gondolatok mellé. Nyilván olyan kapcsolatok is vannak.


L/21

2017. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

#9. Ahogy írtad is, valóban a lányoknál sem jobb a helyzet, csak ahogy én ezt férfiként jobban érzékelem náluk, Te a fiúknál gondolom...

De ahová nézek a csajok csak a snapchaten lógnak és kutya füleket aggatnak magukra, folyton isznak stb.


Amúgy nyílván rengeteg inteligens fiatal is van nemtől függetlenül. Kiknek vannak céljaik és véleményük...

Pont ez is elég éretlen dolog szerintem, hogy tényleg azt képzeljük hogy ez nemtől vagy kortól függ.

2017. aug. 8. 13:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!