Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet guggolva "lovagolni"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet guggolva "lovagolni"?

Figyelt kérdés

Este én voltan felül (lány vagyok), aztán jött a csodás ihlet a partnerem részéről, hogy neki háttal üljek bele..ez még jó is volt, így nem fájt. Aztán kért, hogy forduljak meg és guggolva csináljuk tovább. Na, nekem így kényelmetlen is volt, fájt is... Valamit én rontottam el? vastag is a pénisze és nekem hosszú is. 18-19cm hosszú (kb) és nem tudom, milyen vastag, de nem érem körbe a kezemmel. Esetleg tudok valamit másként csinálni?

Ha ő van felül vagy kutyapózba vagy akárhogy csináljuk, ahol ő irányít, akkor vigyáz, odafigyel. De én nekem valahogy nem megy, hogy ne fájjon.


2017. aug. 9. 12:50
 1/7 anonim válasza:
45%
Nekem is szokott fajni, de amikor en iranyitok akkor sosem faj barhogy csinaljuk
2017. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Fogod a vállait, kapaszkodsz beléjük és addig ulsz bele, ameddig kényelmes. Ezért jó, hogy nekem ennél rövidebb kicsit, viszont vastag, mert tövig beleülhet a legtöbb lány.
2017. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy eleve nem szeretem. Ennek ellenére, 2× próbáltam,nem jött be. Továbbra sem top szexpóz.
2017. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem erem korbe a kezemmel....jo h nem soros uveg meretu
2017. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem megy, csináljátok másképp. Kár erőltetni, ha neked csak fájdalmat okoz, nem? Találjatok más izgalmas pózt, ami mindkettőtöknek kényelmes. /L
2017. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Passz nekem nem is nagy nem is vastag, nincsenek ilyen problémáink, inkább csak, hogy pár pózon kívül semmi nem jó mindkettőnknek, na az is egy gond
2017. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nincs nagy kezem az tény... de szerintem nem ooyan furcsa, hogy rámarkolva nem éri valaki körbe a másik péniszét.

Akkor lehet csak simán nem nekünk való ez a póz. :)

2017. aug. 9. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!