Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfinek feláll a bárki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek feláll a bárki is fekszik mellette?

Figyelt kérdés

Nem csinálva mást, csak egymáshoz bújva.

Csak feküdni szoktunk, összebújva, esetleg ad egy puszit a hajamra, szaglássza a hajam...sőt, néha ennyi sincs, csak ülünk úgy, hogy ő a falnak dőlve én meg előtte, a hátammal a hasának, mellkasának dőlve. Ennyitől is izgalomba jön. Elgondolkodtam, hogy bárki is lenne vele így, ilyen helyzetben, az ugyan ilyen hatással lenne vajon? Persze itt csak egy általános véleményt kapok, de a férfiak hogy vannak ezzel?


2017. aug. 10. 10:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bárkire nem áll fel.
2017. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

nem így megy

sőt volt egy elég kínos eset is emiatt


24F

2017. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem,ez nem így működik.Csak arra akit nagyon kívánok,bármelyik nőre nem áll csak úgy fel.
2017. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha nagyon be lennék indulva... hát lehet, de kell valamihez párosítanom, érzelemhez....
2017. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán álkna fel így akkor ha kívánnám!
2017. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A jó csaj akkor feláll. De egy férfinek egy átlagos lány is nagyon vonzó ha mellette fekszik az ágyban. Nem kell bombanőnek lenni, csak légy kedves és érdeklődő.
2017. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha bárkire nem is, de huszonévesen elég könnyen feláll egy összebújás hatására. :)
2017. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem áll fel bárkire.

Persze ha az a bárki mondjuk az ölemben ül, még mocorog is, akkor egy idő után feláll!

2017. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

29 éves, ha ez számít. :)

És nem, nem tartom magam jó nőnek... Csak elgondolkodtam ezen, hogy talán bárkivel így lenne, teljesen mindegy, hogy én vagyok csak vagy esetleg valaki más.

2017. aug. 10. 11:18
 10/20 anonim ***** válasza:
Dehogy áll fell mindenkire... cdak arra, akit kívánok, aki tetszik...az is tény, hogy ez kortól is függ, 20 évesen többször bejelzett a " műszer" ilyen esetben, mint így 40 fölött, de ez van...
2017. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!