Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha lefeküdtem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha lefeküdtem a legjobb lány barátommal?

Figyelt kérdés

Eddig is kölcsönösen célozgattunk, de ezekben nem volt semmi. Most meg megtörtént. Nem lesz ciki?

20F



2017. aug. 12. 05:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem.
2017. aug. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kizárt dolog lenne, hogy lefeküdjek egy barátommal, de úgy látszik, nálatok nem okoz gondot a barátság felrúgása.
2017. aug. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Erika.Csavaros ***** válasza:
96%
Ajaj az ott nem szimpla barátság volt már előtte sem,és sajnos nagy rá az esély hogy rosszabb lesz a "baráti kapcsolatotok" mint ami előtte volt.
2017. aug. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gáz
2017. aug. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Elhiszed, hogy xarok rá? :D
2017. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Gáznak nem gáz, de csak barátság nehezen tartható fenn már, viszont működőképes dolog lehet. Én is a legjobb lány barátommal jöttem össze eleinte csak szexkapcsolati téma jött szóba komoly kapcsolat nem, mindketten eközben ismerkedtünk másokkal is semmi szemrehányással, de idővel szerelmes lettünk egymásba, ennek jelei mutatkoztak némi féltékenységként. Azóta egy párt alkotunk és természetesen barátként sem felejtettük el egymást. Úgy értem, hogy ezelőtt is és ezután is mindent meg tudunk beszélni, legyen az bármi is. Nem hallgatunk el egymás előtt semmit.
2017. aug. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha ciki lesz ,tudsz ellene tenni valamit..?
2017. aug. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja.
2017. aug. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Átáltatok barátság extrákkal módba.Ezek után vagy marad ez a státusz,vagy összejöttök,vagy végleg tönkre megy a barátságotok.
2017. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az lenne a gáz ha olyan csajjal járnál kettesben programokra (mozi, városnézés, strand, kajálás, bármi), akit közben másik csávóval csak szexelni jár össze.
2017. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!