Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdjek azzal, ha megijesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azzal, ha megijeszt, hogy a barátom perverz?

Figyelt kérdés
Jól működik köztünk a szex,de újabban a párom elég furcsán viselkedik. Ki akarja próbálni análban,én nem szeretném egyáltalán,nem erőlteti szerencsére. Meg akart nézni pisilés közben,ezt hagytam, de nagyon fura, hogy erre felállt neki. Legutóbb pedig olyan videókat mutatott,ahol lányok kutyával szexeltek,de mondtam neki, hogy ez nekem sok. Sajnálkozott, hogy az exének pedig ez a műfaj tetszett. De én nem vagyok ilyen perverz. Nem vagyok prűd, de ezek nagyon perverz dolgok nekem. Engem jobban érdekel a szerepjáték, sokkal több teret ad a fantáziának és nem tartom betegnek se. A barátomat szeretem és egyébként jófej és rendes fiú, de most már sokszor eszembe jutnak a vágyai, és akkor jobbnak látom, ha nem lennénk együtt.

2017. aug. 12. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
De hamar kiadnad az utjat! Kur.a nagy szerelem lehet!
2017. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
XD
2017. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi ez az animal sex mánia itt?
2017. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Kiderült hogy nem normális, ilyen kutyás videot csak egy elmebeteg nez meg es gerjed ra, dobd ki nem illetek ossze.
2017. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Mánia?:D ha tudnád mennyi csaj csinálja.... még többet izgat, csak nem mernek beszélni róla, nagyon tabu téma....
2017. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy értesd meg vele, te erre nem vagy vevő! Ha nem érti meg akkor kuka!
2017. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Ijedj meg, és menekülj!

Nem illetek össze...

2017. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia

Emiatt szerintem ne szakits vele, de viszont ne is menj bele olyan dologba amit nem akarsz!! Elobb utobb csak megerti hogy nem! Egyebkent amiket leirtal tenyleg eleg furi:///

2017. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Vegyítsük a kettőt, te szereted a elköltözést ő az állatokat, öltözz be egy vadmacskának. :-D
2017. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

Előző vagyok "elköltözést" -> BEültözés.

(Hüle helyesírás javító)

2017. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!