Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik még nem szoptatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik még nem szoptatok, ti féltek attól, hogy egy nap majd szopnotok kell? Mitől féltek leginkább és milyennek ké pop zelitek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez olyan para, mint a srácoknál, hogy harap a pina. A Bré meg kiveri a fogaid, hogy ne félne mindenki így?
2017. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*képzelitek. Francba ezzel az autómata javítással.
2017. aug. 14. 13:46
 3/9 anonim válasza:
Csak akkor mennék bele, ha nagyon szeretem a partneremet és nagyon mély köztünk a bizalom. Nem tudom, hogy milyen lenne, én legjobban attól félek, hogy nagyon ügyetlen leszek.
2017. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne egyszer szopni? Sokan nem csinálják.
2017. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Férfiként szólok: az a tapasztalatom, hogy a nők nagy része szeretné, de félnek. Amint ezt legyőzik, és nem totál tehetségtelenről van szó, egyre jobban kezdeményezik és csinálják. Szóval én bíztatni akarom őket, csinálni kell...
2017. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom a férfi és nő is meg érdemli hogy orálisan is kapja. Azért érdemlik meg mert a világon vanna a lábuk közötti érzékszervükkel. Ennyi 26f hetero
2017. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem felek, de nem csinalnam szivesen barkinek, csak olyannak, akit szeretek. nalam ez nagyobb sullyal bir a sima szexnel, es ezzel sok lany/no igy van.
2017. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es ez baromság, ha elmegy az ember buliba ott előbb szopnak le, mint megtudsz dugni valamit. Szóval nem olyan nagy a súlya annak :)
2017. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Krumlistészta ***** válasza:
Mennyi idősök vagytok ?
2019. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!