Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire jönnek be az izmos, magas pasik?

Figyelt kérdés
3 éve kondizok és úszok. Igazábol ez kapcsol ki ezért csinálom. Nem nézek ki rosszul. 189 centi magas vagyok. Sajnos mostanában azt látom hogy a legtöbb csajnak vézna és alacsony pasija van. Tudom h a belső a legfontosabb de ennyire nem adnak a pasik manapság a külsőre a testüket illetően... Wax meg cicanadrág bezzeg van... 19F

2017. aug. 14. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
A buxa számít kisfiam majd megtudod később.
2017. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előny ha magas vagy és előny ha jó alkatod van, de nem csak ennyiből áll egy ember, de am a 18 éves kiscsajoktól ne várd hogy azt szeretik ha hegyomlás az ember:D szeretik az aranyos srácokat. Én 191 centi vagyok de ez eddig csak pluszpint volt 18/f
2017. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Jó pasi vagy, nem is értem miért nem hever az összes lány a lábaid előtt. :/
2017. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat ha túl magas, nagydarab egy fiú. Elég abból 180 cm is.
2017. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

Jaj menj már..

kit érdekelnek ezek a dolgok szerinted, te kis tökéletes pasi? haha

2017. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Lehet a lány sem volt magas így lehet te túl magas voltál a számára, de nekem a 177 cm-es magasságommal, jó lenne.
2017. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jön be.

Számomra olyan "izom kocka ha üres fej" feelingje van. Amolyan 1 éjszakára jók hogy na el lehet mondani hogy voltál egy hurka gyurkával de csak akkor újságolod ha tudott is valamit nyújtani a látványon kívűl.

Inkább az átlagos vagy husis pasikat részesítem előnybe.

Átlagos alatt nem a csontikra gondolok

Husis alatt meg nem a folyik a hájtól kinézetű egyénekre gondolok.

23N

2017. aug. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit tudsz a belső fontosságáról, de a helyesírásodon még van mit fejleszteni. Márpedig az igényesség körébe ez is bele tartozik.
2017. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a többség a magas izmos típusra bukik. Persze nem a túl izmos bodybuilderekre, az inkább ijesztő.
2017. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem, de az állóképesség és tényleges erő fontosabb, mint az izom, legalábbis nekem.


A párom alacsony (166 cm), de erős. Nem izmos (mint pl. egy kondizós srác), viszont simán elbírja a saját súlyát is, emellett gyors, simán lehagyja a nála magasabbakat is - rövidtávfutó volt sokáig, most "csak" rendszeres túrákkal tartja karban magát.

2017. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!