Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kepzeltek el egy durva,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kepzeltek el egy durva, állatias szexet? Mik történnek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 16. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

magam részéről vagy tényleg csak testiségből?


volt egy BDSM kapcsolatom, ott voltak vadabb dolgok, de mindig is kontrolláltam magam, soha nem volt "lila köd", hogy ne tudtam volna leállni és nem csak testi vágy hajtott

2017. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Kérsz sztorit amit írtam? Gondolom ide nem posztolhatom. Na úgy képzelem el..:D
2017. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Én nyávogok, kutyapózban, a pasi meg minden lökésnél ugat egyet.
2017. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam az szinte alap, hogy spontán történjen.

Letámadom, nem tűrök ellentmondást, lenyúzom róla a ruhát, aztán vadul szétnyalom, majd vagy 4-5 féle pózban megcsinálom, jó durván.

Aztán kihúzom és végigélvezek a testén.

2017. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokkal inkább ösztönösen jön,mint máskor.Teljes mértékben tetőznek a vágyak.Már attól remeg az ember és bekapcsol az összes hormonja,hogy a másik hozzá ér és tűztől függően rá néz.

Csak az számít,hogy a másiknak örömet okozz.Kiélvezed a teste minden porcikáját.Teljesen elvesztek egymásban.

Vadul de érzékien,szét izzadjátok az ágyat,újra - és újra!

Külön póz nincs rá.

2017. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!