Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak 30-40 közöttiek Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 30-40 közöttiek Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a buta nőkről?

Hogyan viszonyultok hozzájuk?

Ha pl..megtalál titeket..


2017. aug. 16. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt az adott helyzet vagy szituáció hozza.

Legalábbis én nem tudom ezt így leírni. Bocsi :((

2017. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sehogy, én kerülöm őket!

Szeretem ha egy nő okosabb nálam, és jókat lehet beszélgetni vele mindenről.

Legyen értelmes, minimum az alap műveltség és intelligencia.

2017. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt pár barátnőm a legtöbb igen szép és csinos volt. DE! Egy, ami biztos, hogy az sokkal visszataszítóbb amikor egy nő buta, mintha csúnya lenne. Nyilván én sem járnák csak azért egy nővel, mert okos, azért attól jóval több kell. De amikor elmentek egy társaságban és a lány nem tud semmihez hozzá szólni, nincs érdeklődési köre, buta az életben egy hivatalos helyen nem tud beszélni, dadog össze-vissza, egy konyhai mérleget nem tud használni, na az gáz. És az ilyen dolgokat a szépség nem kompenzálja. Voltam olyan helyzetben, hogy tetszett egy bomba lány, de amikor megismertem egyből kiábrándultam belőle, mert olyan buta volt, hogy egyszerűen nem akartam szóba állni vele. Persze ki mit ért butaság alatt az is fontos.
2017. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Talán létezik normális nő is? :O
2017. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Butaság alatt azt értem, hogy nem lehet vele társaságban megjelenni, belül üres...igen..nem érdekli semmi, semmi sem fontos, csak a külalakja, örökké csak vihog...és a többi...szoli-manikűr-pláza...szentháromság..

Akinek nincse egy értelmes mondata sem..kb.

2017. aug. 16. 15:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmit, dugni jó amíg nem jön normális nő.
2017. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de élő szexuális segédeszközöknek tekintem őket, de nem használok ilyet, majd mások megteszik. Az intelligencia, a józan paraszti ész nálam alapkövetelmény. Egyébként az ilyen nőknek a tekintetükben ott van a " sötétség", bármilyen " szépek"
2017. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki szoloiba vagy manikűrre stb jár még nem feltétlen párosul a butasággal.

De ha tényleg buta a csaj akkor semmit, még arra sem kell mert utána alíg lehet megszabadulni tőle.

2017. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azért úgy állnék hozzá, hogy egy esélyt megér, lehet meg tud változni. Nem dobnám egyből. 31F
2017. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon ostoba, bottal se.

Ha csak nem egy észkombájn, de nem látvànyosan butuska, jöhet.

2017. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!