Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat ez? Normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat ez? Normális?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon izgatna, ha egy lány, nő úgy szexelne velem, hogy Ő nem vonzódik hozzám... Esetleg kifejezetten taszítónak talál.

Csak mondjuk sajnálatból, szánalomból fekszik le velem. És közben végig látszik, hogy neki teljesen közömbös ahogy dugom... Esetleg ki is nevet a teljesítményem miatt.



Vagy a másik lehetőség, ami szintén izgat, hogy ellenszolgáltatásért cserébe (szívesség, pénz) szexel velem és egy kicsit kellemetlen, fáj neki a dolog. Vagy olyan dolgokba megy bele a szexualításon belül amibe amúgy nem menne. (Pl. anál)


A második lehetőség is valóban izgat, de nem hiszem, hogy megélném hiszen tudom hogy etikátlan...


Mi a véleményetek ezekről a vágyaimról? Még normálisnak mondhatóak?



2017. aug. 17. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Menj el egy flegma pénzes krvához, ott ezt megkapod egy csomagban az egészet még kérned se kell tőle.
2017. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Erre a célra egy prosti pont neked való, mert értelmes nő nem kezdene ilyen emberrel.
2017. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez erős hajlam az egyoldalú szexualitásra, amikor a másik fél önrendelkezése el van taposva. Az ilyen aberráció idővel erősödik és akár a szexuális erőszakig is fajulhat. Azt javaslom, hogy keress fel egy pszichiátert amíg nem késő..
2017. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
próbáld ki úgy, hogy a partner nagyon élvezi, hidd el sokkal jobb :P
2017. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Nem mondanám. Igazából a megalázó helyzetek izgatnak, de akkor is ha engem érnek... De ez az ami váltakozik. Néha elég extrém fantáziáim is vannak, meg a BDSM-ben inkább az alárendelt szerepet szeretem.
2017. aug. 17. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nincs ezzel probléma. téged ez izgat fel jelenleg. A szexualitásban nincs határ :)

én meg inkább kissé mazoista vagyok, egyáltalán nincs domina hajlamom. Engem az tud nagyon felizgatni, amikor egy tőlem erősebb és határozottabb férfi rendesen kezelésbe vesz és egyáltalán nem finomkodik.

2017. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a pároddal szerepjátkot kipróbáljátok, akkor mindkettőtök beleegyezése, megegyezése esetén miért ne lenne okés, amiket szeretnél? Ezek elég szelídek is még:)
2017. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm k.ra bejönne neked :/
2017. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!