Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy gyakoroljátok, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy gyakoroljátok, vagy sajátítsátok el a pina nyalás művészetét anyagi ráfordítás nélkül?

Figyelt kérdés

Találtam egy leírást róla. [link]

Szeretném gyakorolni tökéletesre fejleszteni, hogyha óda érek, be tudjam vetni majd, mint titkos és elsöprő fegyvert. Van hozzá valami segédeszköz, vagy hasonló, amin gyakorolni szoktatok? Vagy valami más módszer? Örömlányok elég drágák, alkalmanként folyvást fizetni egy tréningért. Ingyen meg csak leszólítani egy lányozót, aki bele menne, ilyesmibe aligha létezne vagy valószínű lenne, még baráti körökben is. Tehát lányok lefizetésén kívül milyen más lehetőségek vannak a gyakorlására?



#nyalás #nyalási technika #nyalás gyakorlás
2017. aug. 17. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Hosszú kapcsolatban a kívánt hölgy igényei szerint, tökélyre lehet fejleszteni a technikát.
2017. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pont, hogyha a nagy Ő jönne, és esetleg komoly hosszabb tartó kapcsolat során eljuttatnánk idáig, ezzel szeretném meglepni.
2017. aug. 17. 13:36
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Mivel a nők nem egyformák, így nem mint ugyan azt és ugyan úgy szereti. Volt, aki nem is szerette, ha nyalják, inkább az ujjazást szerette, volt aki meg az ujjazást nem. És hiába nyaltam jól az egyik szerint, a másik tök máshogy szerette, ha nyalom. Így ha lesz egy csajod, megbeszéled vele, hogy őszinték lesztek és ha valami nem jó, szóltok. 1-2 nyalás után, tudni fogod, hogy jó a lánynak, ennyi.
2017. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Vegyél egy kiló karajt,vágj rajta egy rést aztán gyakorolhatsz. Utána meg főzd meg pörkűttnek. :)
2017. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 DollarDog ***** válasza:
38%
Mip*cs? Minek gyakorolni ezt? Ez hasonló mint a biciklizés! Elsőre szrul megy de ha segittenek és pár alkalom azt úgy meghajtod meg sem állsz a domb aljáig! Én semmi tapasztalat nélkül vágtam bele,elsőre nem éppen voltam a legjobb de közbe mondta hogy s mint és már ment is! Ha nem vagy balfék menni fog elsőre is! De ha annyira gyakorolni akarsz menj át a szomszédba este aztán a buksit vagy bodrit nyalogathatod!
2017. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Mondogass nyelvtoroket amiben sok az L es a B betu. A tobbi menni fog. Arra figyelj h ha mar a csaj laba kozt vagy, csendben csináld:)
2017. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
_sajátítjátok el_
2017. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell gyakorolni. Rá fogsz görcsölni ha gyakorolgatni akarod. Jön ez magától bármilyen hülyén hangzik. Én is sokat gondolkoztam egy időben h milyen lesz az első, de nem gyakoroltam. A lányok szerint nagyon jól csinálom. A titka az h arra gondolj hogy a lányt minél jobban kényeztesd és tegyél meg mindent az ő boldogsága érdekében. Ne magadra hanem a lányra figyelj. Átéléssel és szívvel csináld amit csinálsz. Ezt nem lehet begyakorolni hidd el nekem. 19F
2017. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki jól modja.

De azért alapszabály van.


1. Előtte agyon kell símogatni, fektesd hasra, ás csókolgasd a nyakát, vállát, s hátát pedig középen a gerincénél három ujjal nagyonlágyan és lassan karmold végig a popsijáig, persze fel fog állni neked. Érintsd hozzá a popsijához bárhol, de csak nagyon finoman simogasd a farkaddal. Aztán karmolás vissze felfelé és közben finoman harapj bele a fülcimpájába.

Ezeket csináld vagy 5 percig,majd csúsztasd be a lezed a popsija felől a puncijáig., magától fogjaszéttárni hason a lábait.


2. Nailyenkor fordítsd hanyatt. Ne törődj azzal, ha a farkad lelankad esetleg. Ez normális, ne görcsölj rajta. Újból fel fog állni úgyis.

Szóval tárd szét az ujjaiddal a punciját és nagyon lágyan a nyelveddel nyomd meg a csiklóját, de csak ott. Majd nagyon lassan, fínoman kezdd el nyalogatni de csakis körbekörbe.

Ami egyéertelműen jó fogás még, ha a bal kezeddel a combját átölelve a pocija felől két újjal a punciját felfelé húzod a vénuszfombja felé, ilyenkor felcsúszik a bőr a csikló fölé és meglátod a szép világosrózsaszínű csiklóját. Na ezt kell leheletfinoman nyalogatni. semmi kapkodás, semmi gyorsítás, semmi erősen nyomás.


Hát kb ennyi az ami minden lánynál atom módon bejön és sikerre vezet.

2017. aug. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
gyakorolj seggen a főnöködnél...
2017. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!