Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretnék egy érett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék egy érett nővel szeretkezni. Hogyan találnék hozzá partnert?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves srác vagyok, azt ne kérdezzétek, hogy miért, de nagyon vonz ez a dolog. Fogalmam sincsen, hol próbalkozzak. Ezek a szextárs-keresők nem jöttek össze. Minden tipp jól jönne :)

2017. aug. 19. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Munkahely, bulik, társaságokba bevegyülni

ne legyél már mulya

2017. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hali én is 21 vagyok, engem is vonz. Nekem a szomszédnő volt meg :D
2017. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pláza, cukrászda, unatkozó elhanyagolt MILF
2017. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oke, hogy megvolt, de ezzel én nem vagyok előrébb :)
2017. aug. 19. 23:09
 5/10 anonim ***** válasza:
de, hisz mondtam h szomszédnő is betámadható :)
2017. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Boltok körül keresel valami öreglányt segítesz haza cígölni a cekkert és úgy lecimmant hálából hogy a homlokod behorpad.
2017. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Miből gondolja mindenki, hogy egy érett nőnek egy tapasztalatlan fos kell aki összetaknyolja? A szomszédnő is gondolom a férjének volt meg....Esetleg kocsmai, fogatlan pohárszedő alkesz nőknek van erre igény
2017. aug. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt is kereshetsz olyan srácot, aki szintén ilyet szeretne. És máris van partnered hozzá. :PPP
2017. aug. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Baaaalfaaaasz!!!! A szextárskeresőkön aratni lehet. Te nem vagy elég összeszedett, értelmes, kitartó, érett, leleményes hozzá. Ezért kell ötösnek lenni magyarból! Ha tudsz fogalmazni és helyesen írni, emellett érett értelmes gondolataid vannak a szexről is, és alpáriság nélkül tudsz közvetlen és szemtelen lenni akkor simán megoldható. A Badoo pl nem szexpartner kereső mégis egy rakás érett nőhöz tudnék menni csak szexre. Voltam is nemrég egynél.

35F

2017. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De te 35 éves vagy...
2017. aug. 20. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!