Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vannak téveszméik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alonelyman kérdése:

Miért vannak téveszméik a fiúknak arról, hogy csajok milyen pasit keresnek?

Figyelt kérdés
Azt hiszik itt a fiúk,hogy a csajoknak a jópasik meg pénzes pasik kellenek...mekkora baromság, akik igy gondolják kiszoktak menni otthonrol körbenézni? Menjetek be a westendbe,bkvra,strandra,velencei tó, balaton,nézzétek meg a párokat: nagyon sok fiatal széparcú lány van együtt semmilyen átlagos srácokkal,és nem nincsen se sok pénzük se jó humoruk nem jobb mint nektek, tehát a csajok 80%a nem jó pasikkal van! Ezek a pasik egyet tudnak amit ti nem: mázlijuk volt,ennyi! Volt az ismerősi körükben,utcájukban,munkahelyen,volt suliból stb. csaj akivel összejött nekik, de még csak oda se mentek leszólítani senkit ezek a srácok,csak lassú víz partot mos taktika-mert ez az átlag mersze, Ennyi. Én 30as f, u.i. nézzetek körül csajok 80%a mellett nincs jó pasi!
2017. aug. 20. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiúk milyen csajt keresnek? Szépet, ezért gondolják azt, hogy a nők is vonzó pasikra buknak. Aztán az más kérdés, hogy csak neki szép vagy más szerint is de az biztos, hogy mindenki azt hiszi, hogy ami a szép neki az a többségnek is tetszik.
2017. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha valaki válogatós az szerintem nem mindig kifizetődő, amúgy én azt gondolom hogy a mázlinak van szerepe de ha valaki még lehetőséget sem ad a lányoknak az ismerkedésre akkor ne várja el hogy majd beugrik az angyalka az ablakon. Ugyan akkor valamit fel kell mutatni ha nem pénzt akkor szorgalmat m megértést kreativitást.
2017. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1.) Könnyű azt mondani,hogy a nő a hibás! Minthogy kompromisszumot kössön és belevágjon egy kapcsolatba.

2.) A modell csajoknak, pénzes-menő pali kel. A medell felingű csajok pedig majdnem mindegyiknek.

3.) Azt hiszi,ő az ideál.

4.) Kvára nem tesz azért,hogy akár egy lányt is megismerjen és rájöjjön, nem így van.

(Kivételek persze mindig vannak.)

2017. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért vannak ilyen "téveszméim", mert minimum 90%-ban csak ilyeneket látok.
2017. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó te vak vagy? Kiírtam a magyarázatban hogy nézz körbe ,én nem a bomba nőkről meg modellekről irok hanem a kis csinos csajokról akikből millió van az utcákon,nézd meg a párjaikat...nem egy brad pitt vagy clooney egyik sem
2017. aug. 20. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
A szép emberek nyerőbbek. Ez tény. Akkor is ha sok csajnak átlagos a fiúja.
2017. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!