Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem volt még soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még soha orgazmusom?

Figyelt kérdés

Lassan húsz éves leszek, de még egyszer sem volt orgazmusom. A jelenlegi párommal 8 hónapja vagyunk együtt, és 6 hónapja élünk nemi életet. Rajta kívül még 2 barátom volt , s közülük a 2.-al veszítettem el a szüzességemet . A volt barátommal (a 2. ) közel másfél évig voltunk együtt, de vele nem élveztem az együttléteket: sokszor csinált olyat, ami fájt, és olyan sokszor akart velem lenni napi szinten, hogy szinte már beleőrültem idő után, hogy a lakásból alig mozdulunk ki. Mindemellett olyan dolgokat is meg kellett csinálnom, ami akkor még nagyon taszított ( pl :orálisan ). Viszont örök tanulságként levontam ,hogy mindig meg kell mondani ,ha valami nem jó, mert akkor ez lesz a vége… Emiatt a jelenlegi párommal egy ideig nagyon gátlásos voltam az ágyban. De szerencsére ő teljesen másmilyen, mint a volt barátom: sosem erőltet semmit, és mindig türelmesen megvárta, hogy idővel levetkőzzem előtte a gátlásaimat. Mindig odafigyel és rákérdez arra, hogy jó-e amit csinál és nagyon is élvezem vele így az együttléteket. Neki hála szerettem meg, ha kényeztethetem őt orálisan és fordítva, ha ő engem. (mivel az előző barátom úgy csinálta, hogy nagyon fájt, így ez nagy félelmem volt, így sok ideig nem engedtem a mostani páromnak sem) Viszont az elmúlt 6 hónap alatt már úgy érzem, hogy teljesen önmagam lehetek az ágyban is a párom mellett, és félnem sem kell semmitől. Mégis minden nyugalmam ellenére az orgazmus soha nem jön el. Se csiklói, se hüvelyi. 12-13 éves korom óta maszturbálok, és még úgy se sikerült. A határon sosem tudok túllépni, mert ott rám tör egy fura, szinte már-már kellemetlen érzés, így ha magamnak csinálom, reflexszerűen elhúzom a kezem. Amin viszont meglepődök néha, hogy néha amikor magamnak csinálom, és elérem a határt akkor „lezuhan „az érzés. Ami annyit takar, hogy közel 5-10 percet a pihegésen kívül mással nem tudok tölteni, mert nincs erőm hozzá, és a szexuális is izgalom is teljesen eltűnik,a csiklóm szinte érzéketlen lesz.. olyan mintha lett volna orgazmusom ,pedig valójában nem volt. A problémámról természetesen a párommal is sokat beszéltünk már, de hátha más is volt hasonló helyzetben és tudna segíteni.

Kérlek, segítsetek, hogy mit tegyek ilyen helyzetben! (csak normális válaszokat kérek, mert ez nagyon fontos kérdés számomra)

19/L



2017. aug. 21. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nőgyógyász.
2017. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a csúcsponti gondolataidat változtatsd meg.. folyton azt mondod h sosem jön el, ezzel tudat alatt programozod magad erre.
2017. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, egy olyan lelki gát van benned, amit egyszer le kéne küzdeni.., ebben egy tapasztalt pasi tudna segíteni, hosszas izgatással, amikor már a határaid csúcsát kívánod, és ott lesz az orgazmus..

40F

2017. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég ideig nyal a barátod?
2017. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Akinek nincsen soha orgazmusa, az annyit is ér
2017. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem izgasson fel a párod érintések nélkül. Kínozzon nagyon sokáig. Simogassa végig mindened, a puncidhoz viszont ne érjen csak nagyon ritkán. Ezt csináljátok addig, amíg el nem kezdesz lüktetni. Utána csak be kell nyúlni a g-ponthoz, és gyorsan szétujjazni. Azonnal elélveznél.
2017. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is vagyok , mint te.

Élvezem , de rossz mimdig kieleguletlenul maradni.

21/l

2017. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Technikailag kell mindent megtennetek az elélvezéshez.


Tudnod kell hogy a puncidban hol található a G pont mert anélkül hüvelyi orgazmusra ne is számíts.

A dolog nagyon egyszerű ha a pasid benyúl a puncidba a mutató és középső ujjával (felfelé néző tenyérrel) a puncidban felül található és mivel nincs túl mélyen az ujjai vége pont ott fog masszírozni ahol kell. Természetesen síkosítóval vagy nedvesen izgasson belül, a tempót fogod érezni hogy izgat a legjobban. Én úgy vettem észre a lányok többsége lassan szereti.


Ha a kuki megy a punciba akkor olyan pózt kell választani ami szintén a G pontot izgatja, ilyen szempontból a szokásos egymással szemben lévő (misszionárius) póz szinte semmit sem ér. Részemről a kedvencem a lány hason fekszik nyújtott zárt lábakkal, a fiú mögötte térdel nyitott lábakkal, támaszkodik a karjaival, kuki pedig be a punciba egyenesen neki a G pontnak. Még egyetlen lánytól sem hallottam panaszt erre a pózra :)


Kívül is meg kell célozni az orgazmust, a csiklód izgatását is bízd a pasidra, mindenképpen babaolaj síkosító vagy masszázskrém ami nem szívódik fel könnyen. Itt is számít a tempó de még jobban hogy milyen erővel simogatja, lehet magadnak túl lágyan csináltad és a pasid egy pici erő kifejtéssel könnyen elvisz a csúcsra.


Lelkileg is programozd magad az élvezésre, egy-két pozitív megerősítés pl: jogom van az elélvezéshez, könnyedén élvezek el, napjában többször van orgazmusom


Kudarc kizárva:)

2017. aug. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

1. kicsit krumpli a párod, nem képesfelfedeznitéged, nem érzi a rezdüléseid, mi az ami felfelé visz, stb.

2. Nem görcsöljetek ezen. Ne magaddal foglalkozz, hanem a pároddal, ő meg veled kellene.

3. Igyál meg egy fél üveg pezsgőt, és ha nagyon kell már pisilned, akkor könnyebben elmész majd. Engedd el magad ez a lényeg.

4. Maximális önzetlenség kell a férfiben, vagyis hogy nem foglalkozik azzal, hogy neki hogyan és mikor lesz jóó. Veled foglalkozzon, akár egy órán át.

Fínom érzéki hosszatartó nyalással és ujjazással minden lányt el lehet élveztetni, csak "érezni" kell őt, de nagyon.


Hidd el tapasztalatból mondom. Tizenéve volt egy barátnőm (24), akinek a huga (17) ugyanezzel küzdött, meggyőzte őt, hogy egyszer pezsgőzés közben elnyalom majd, ős is ott lesz. Mérte az időt is :-) 47 percig nyaltam, ujjaztam, de akkorát élvezett, hogy maga is meglepődött rajta.

Ami a csúcs benne, hogy elmondta 3 osztálytársának, akikkel szintén meg kellett ezt tennem. Persze közben utána a bnőm meg lerendezett engem.


Szóval, hosszú nagyon de nagyon fínom nyalás és ujjazás, SOKÁIG ÖNZETLENÜL, ennyi a titka az egésznek.

Görcsoldásnak pezsgő.

Ez a recept.

2017. aug. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!