Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok mesélni olyan történe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mesélni olyan történetről amikor valakinek a közelében éppen szexeltetek úgy hogy az nem tudott róla?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

exszem és én feküdtünk a nappliban a takaró alatt és ujjaztam lent mind lyukat, később nem csak ujjal

az anyja nem messze gépezett tőlünk :D

2017. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka lementünk egy páran a Balatonba fürdeni, amíg a többiek labdáztak, meg hülyültek, addig mi kicsit arrébb álltunk. Egy kis meglepetés ujjazásnak szántam, de aztán én lepődtem meg, amikor pár perc után magába vezetett
2017. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyen alkalmam volt már. Pl. itthon, amikor a szobámban csináltuk és egy ajtó választott csak el minket a családomtól. Meg amikor náluk, és ott is ez a helyzet. Meg egyszer sátorban, mellettünk még 3 másik volt, ez nem éjszaka volt, szóval még csak nem is aludtak, és ott voltak pár méteren belül. Meg volt vízben is már, mellettünk úsztak el, de mi csináltuk tovább.
2017. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy házibuliban sokan aludtunk egy szobában. Mi szeretkeztünk, míg a többiek békésen szunyókáltak.
2017. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hullócsillagot néztünk az iskola focipályáján kb 10-en.Az akkori barátnőmmel ott szexeltünk.5-10méteren belül voltak a többiek.
2017. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!