Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt már veletek ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek ilyen eset? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Lányoknak szól, hogy próbáltátok elvenni egy srác szüzességét, de nem állt fel neki a stressztől és végül nem is sikerült az első szex?

Hogy történt a dolog? Hány évesk voltatok és mennyi a partner? Hányadik partneretek lett volna szex terén?

Srácok is írhatnak, akár privátban is, ha ilyen történt velük és szégyellik leírni nyiltan...



2017. aug. 22. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szinte teljesen magamra ismertem a kérdésedben, de én férfi vagyok.

A szüzességem 22 évesen veszítettem el és nekem sem állt fel. Akkor sok mindenre gondoltam és azóta már volt néhány partnerem és sokat elbénáztam. Egyre nagyobb a valószínűsége hogy nekem alacsony a tesztoszteronszintem ezért van gond az erekciómmal és mostanában a libidóm(nemi vágyam)sem igazán működik.

Ám lehet hogy a te esetedben más a helyzet és tényleg csak ráizgult a partnered.

Amúgy erekció hiányában is volt hogy kinyaltam a lányt vagy tapogattam az intim részeit.

25/F

2017. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem vagyok egyedül, ha azt mondom hogy nekem sem állt fel mindig, néha megeshet bárkivel, nem feltétlen csak az elsőnél. Nekem először felállt mondjuk majdnem 15 voltam. Azóta kétszer jártam pórul, hogy cserbenhagyott a szerszám :)

30/F

2017. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első. És mi tévő leszel?
2017. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

IGEN!


5 sráccal volt ez... nagyon idegel, mert ha 1.re nem áll nekik akkor utána kb soha többet mert ezen kattognak. Aztán ha fel is áll, lekonyul bennem.


Nem értem miért ez keresztem...

2017. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában agyilag görcsölés az oka, ha nem áll fel rendesen. De : Ha feláll és lelankad közben, az már mindkettő hibája. Vagyis nem vagytok rákattanva egymásra, ilyen is van, tovább kell lépni, hülyeség erőltetni, hogy "majd legközelebb összejön", ez tévhit nagy általánosságban.

Mindenképp tudomásul kell venni, hogy nem lehet mindenkinek mindenkivel jó. Lehet lesz 11 kapcsolati próbálkozásod, vagy 20, mindegy is, és majd a 21. lesz az akitől meg olyan éélményeket élvezetet kényeztetést kapsz, hogy magad is meglepődsz. Ez van.


Ami viszont szintén tény, az az, hogy minden esetben főleg a tapasztalatlanabb lányoknál, csak és kizárólag a fínom simogató-cirógató kezdés, lágy csókok amik elindítják ez élményt, ez lehet hogy valakinél időigényes, 5-15 perc és közben szinte még hozzá sem értem a puncijához. És teljesen normális hogy az elején feláll, aztán lelankad, aztán megint feláll stb. de amikor egy szintén sokáig fínomkodó nyalástól elélvez a lány, utána bizony ő lesz az, aki tivább kezdeményez és izgat minket engem és akkor működni fog a cerka nyugi.

2017. aug. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!