Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire "Bosszantott" fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "Bosszantott" fel titeket mikor megtudtátok hogy a pasitoknak/férjeteknek volt egy éjszakás kalandja?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel előttem volt, egyáltalán nem.
2017. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szivem szerint annyira féltékeny lettem arra a lányra h vele volt neki az első rosszalkodás de hát ez van:(
2017. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavart az elejében a kapcsolatomban de most már tök mindegy régen volt neki és részeg volt és mivel volt nekem is igy nem szólhatok semmit!
2017. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

őszintén, kinek nincs egész életében egyéjszakás kalandja? aki azt mondja, hogy ő sosem rosszalkodik kapcsolaton kívül, az hazudik... néha mindenkivel megesik. :)

19/L

2017. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én irigykedtem a korábbi pasijaira és arra amit ők kaptak a csajtól. Érdekelnek ezek az esetek és szívesen meg is hallgattam amiket mesélt, de nagyon irigy is lettem, főleg ha olyan dolgokat is csináltak amiket ma már nem szokott.

35F

2017. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkettőnknek voltak ilyenek, kapcsolat előtt... teljesen közömbös, hisz felnőtt emberek vagyunk.
2017. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek előttem 2 kalandja volt. Egyik a barátja másik egy éjszakás volt. Közben én is voltam már a barátnőjével, amikor még külön voltunk. Ezekről mind tud és azóta is jóban van a barátnőjével. A két pasinak meg előtte kínosan kicsi volt. :D Szóval nincs miért aggódni ilyeneket. Főleg, ha éppen téged szeret, akkor mindegy mi volt előttem.
2017. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!