Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány lány miért megy bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány lány miért megy bele az análszexbe úgy, hogy ő nem is szereti?

Figyelt kérdés

Van pár ismerősöm, aki azt mondja, hogy "ha szereted a pasidat, megteszed a kedvéért". Én nem csinálok olyat szex közben, amit ne élveznék... Mi értelme az egésznek, ha valami olyat csinál velem a pasim, amit csak ő élvez? Az én pasim eleve nem kérne olyat, amiről tudja, hogy nem szeretem, és nyilván én sem várok tőle olyasmit, ami számára nem élvezetes.

22L



2017. aug. 27. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Reggeli közben jutott eszedbe?
2017. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy írtad is, hogy örömet okozzunk a másiknak. Ha nem nagyon kellemetlen, van pár dolog amibe én is belemennék ilyenkor, csak azért, hogy még jobban érezze magát a pasi.

Inkább az odaadás, hogy mennyit megtesz értük a nő, talán ami miatt rábólint az ember.

Persze más kérdés, hogy optimális esetben olyat nem is kér a másik, amit tud, hogy nem szeretek..


N

2017. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Erika.Csavaros ***** válasza:
75%
Miért mennek bele? Mert hajlandóak elnyomni saját magukat,ami bizony nem éppen jó. A szex lényege a kölcsönös örömszerzés,viszont ha az egyik fél mindenáron ráerőlteti az akaratát a másikra ott bizony nincs minden rendben.De azért azt is tegyük hozzá sok nőt is izgat az anál olyanokat akik nem próbálták még,de maguk előtt is félnek nyíltan és őszintén bevallani a dolgot.
2017. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Szégyen hogy lesüllyedtek odáig...
2017. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
nekem amelyik barátnőm nem engedi pár hét használat után repül elég nehéz helyzetben vagyok mivel a méretemmel tényleg nehézkes a bejutás de miota voltam egy csajjal akivel nagyon jo volt (alkalmi) nem akarok lemondani róla
2017. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
22F lemaradt
2017. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
HASZNÁLAT UTÁN !!!!????
2017. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom azert mennek bele, mert nem rossz nekik sem, es ennyit megteszel a parodert. Nekem sem elvezet a puncit nyalogatni, de tetszik, hogy neki jo. 16f
2017. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

"nekem amelyik barátnőm nem engedi pár hét használat után repül"


Legalább megkíméled magadtól őket hosszabb távon.Egyébként egy önző p.öcs vagy.

2017. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
pont erről szól az hogy szeretsze valakit hogy megteszel e érte olyat önzetlenül ami csak neki jó
2017. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!