Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 20 éves csinosnak mondott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves csinosnak mondott lány mennyit kereshet Budapesten egy hónap alatt prostiként? 20/l

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

Tegyük fel egyedül csinálod. Egy albérlet egy megközelíthető helyen ahova könnyen eljutnak a kuncsaftok és tudnak parkolni kb. 80 000Ft/hó, a víz számla lehet még egy kicsit több mert zuhanyoznak a vendégek jobb esetben te is minden vendég után. Rezsivel, lakásbérlettel, kiegészítőkkel (óvszer, síkosító, mosószer a törölközőknek, tisztálkodószerek) kijössz kb. 150-160 kiadásod /hó


1 órára az átlagos árak 12-18 000Ft


Tegyük fel átlagosan 20 napot dolgozol 1 hónapban átlag napi 2,5 órára keresnek meg (ez persze elosztva, lehet a hó elején fizetés időben napi 5-6-7 ember hó végén meg napi csak 1)


Te pedig a középárat lövöd be 14/óra. Az 35/nap, azt ugye felszorzod 20-al az máris 700 000/hó.


Biztos vannak egyéb kiadások is amikröl én nem tudok (hirdetés összegek, esetleg előbb-utóbb úgyis megkeres valaki, hogy "mától neki dolgozol"), de szerintem legalább 400 000Ft-od megmarad tisztán havonta.

2017. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Attol függ, hogy mennyire bevállalo, mennyire hajt. Bevállalos, hajtos 1...2 Misi.
2017. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

80 000/hó? legyen ink 180 k / hó. BP-n ekörül mozog egy valamirevaló lakás...


szép álom az a 80 :)

2017. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Te se vagy csaj:D
2017. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a 80ezer/hó nekem is kicsit kevésnek tűnik.


De nem feltétlen keresnek olyan jól. Hallottam olyat, h érdeklődő lenne, de végül nem szedi össze magát, hogy tényleg elmenjen. Vagy megbeszélik az időpontot, de a kuncsaft mégsem jelenik meg és nem szól előtte, stb.

2017. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem ilyen egyszerű.

A szomszédoknak egy hét alatt feltűnik hogy mit csinálsz, szólnak a tulajnak, és repülsz.

A másik meg, ki véd meg egy elmebetegtől, vagy ha valaki nem fizet?

2017. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Én meg azt tapasztalom, hogy sok prosti lerázós, nem is akar kuncsaftot igazán magának, pedig én a rendesen fizető vendég lennék, csak nem nézek ki valami jól, emiatt a prostik is elhajtanak... Már nem azért, de egy válogatós prosti miből akar akkor megélni?
2017. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem pesti vagyok az albérlet árat csak tippeltem :D
2017. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ mennyi ügyfeled lesz.

Illetve hogy lakásosként akarod megkeresni, vagy útszélén állva.

Mert az útszéli árak (Szabadkai úton):

Szopi (Gumival): 3 000.-

Gumi nélkül: 6 000.-

Aktus gumival: 5 000.-

Komplex (szopi - dugi, gumival)): 7 000.-


Lakásosoknál általában olyan 5 körül mozog az SOS francia, 10-ért fél óra, 15-ért már fullos óra általában.

Meg persze vállalhatsz extrákat pénzért: lenyelés, csók...stb.


Lakásosként napi 2 teljes órás kuncsafttal számolva 20 nap alatt 600 000 körül számolja, de ez nagyon változékony.


Higiéniára, orvosi szűrésre odafigyelni! ;)

Ha van orvosi papír, akkor szívesebben látogatnálak meg téged egyszer, mint buliban egy két lábon járó vegyi fegyvert. Arról nem is beszélve, hogy havi két alkalmat számolva olcsóbban is jövök ki, mint egy barátnővel.

Itt 30-ért megkapom azt, amit szeretnék, barátnővel havi 200-300-ba se garantált a havi 2 aktus.

2017. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ilyenkor jó belegondolni, hogy akár egy kezdő strici is lehet a kérdező... ^^
2017. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!