Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Miért baj, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért baj, ha valaki csak 179 cm? Szexuálisan ettől miért lesz már teljesen jellegtelen vagy egyenesen taszitó sokatok szemében?

Figyelt kérdés

Sokszor 150/160 valahány centis lányok sem járnának ilyen alacsony pasival.


Mi az a + amit a magasság jelent nektek?



2017. aug. 28. 23:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ezzel semmi gond, teljesen átlag. Ha eddig a csajok a méretedre hivatkozva hagytak ott, sanszos, hogy vagy a gatyád tartalmára utaltak, vagy nem jutott eszükbe momentán jobb kifogás, amivel lekoptassanak.
2017. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

A péniszem 16.5 cm... Szóval nem azzal van a gond.

Arcra meg tök átlagos vagyok.

Barátnőim is akik már jobban megnyíltak előttem mondták, amikor őszíntén beszéltünk egymás külsejéről, hogy egyedül a magasságomon változtatnának egy kicsit, ha a "tökéletes" pasit akarnák.


Amikor meg nem vagyok kapcsolatban, s ismeretlenekkel, vagy éppen csak haver csajoknál kezdeményezek akkor ezt mondják: "Bocsi, nincs veled semmi baj, meg semmi, de én a magas pasikat szeretem"...

Mindezt olykor 150 valahány centis lányok mondják kik alig érnek a vállam felé.


Persze volt már nálam alig 1-2 centivel alacsonyabb barátnőm is, ki egyáltalán nem problémázott ezen. Szóval tudom, hogy vannak ilyen lányok is, de nagyon nem ez az általános az észrevételeim szerint.

2017. aug. 28. 23:42
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem megfelelő csajoknál próbálkoztál, ennyi. A 179 tök normális.
2017. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagyon magas vagy én 152cm vagyok. :D
2017. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Azért már vagy 100 lánynál próbálkoztam szerintem és kb. minden harmadik ezzel jön.


4 komolyabb barátnőm volt, s bár elfogatták a magaságom 3 azon változtatott volna.

2017. aug. 28. 23:48
 6/24 A kérdező kommentje:

Most volt egy lány aki nagyon tetszett mind külsőre, mind belsőre. 160 magas. És kikosarazott.

Erre most van egy 192 magas barátja.

2017. aug. 28. 23:50
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy valószínűleg tényleg nem a magasságod a "baj". A lányok nem akarnak megbántani, ezért nem mondják meg egyenesen, hogy "nem jössz be, hagyj már békén". Inkább azt mondják "jófej vagy, de sajnos alacsony". A barátnőidet meg arról szoktad kérdezni, hogy mit változtatnának rajtad?

A kommentjeidből elég sértődöttnek tűnsz, ami hülyeség. Akinek bejössz, annak a magasságoddal együtt tetszel, akinek meg nem, azt nem lesz*rod? Lépj túl rajta, mások sokkal rosszabb kosarakat is kapnak.

2017. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sértődött, hiszen tudom hogy az ízlésükön szándékosan nem változtathatnak... Csak kicsit elkeseredett.
2017. aug. 29. 00:18
 9/24 anonim ***** válasza:
Mondom, nem vagy se törpe, se óriás, nem a magasságodon múlik. Ez csak a legegyszerűbb ürügy a lányoknak. Mondjuk ha 185 fölötti lennél, akkor ehelyett a túl magasat mondanák. Ezen tényleg ne agonizálj, a 179 teljesen jó.
2017. aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%
Így is 10 centivel magasabb vagy mint a barátom szóval részemről passz.
2017. aug. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!