Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiú előtt maszturbálni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú előtt maszturbálni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel néha összejárunk, és most azt kérdezte, hogy benne lennék e abba, hogy egymás előtt masztizzunk mert szívesen kiverné arra ahogy én masztizok. Ebbe mi a jó?
2017. aug. 29. 07:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ebbe mi a jó?"


Hát hogy közben nem kell nyomkodnia se a telót, se a laptopot.


Egyébként ismerkedésnél elő-előjátéknak is jó: látjátok, hogy hogyan legjobb a másik testéhez nyúlni, hogy neki jó legyen.

2017. aug. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Még szűz? Azért gumit vigyetek ilyen kis beszélgetésre. :)
2017. aug. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáljátok csak ki, tök jó! :)
2017. aug. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem javasolom,csak akkor ha többet is akarsz a fiútól.

Tudod az a baj a közös masztival,hogy a fiúknak nincs önuralmuk és ha egy meztelen lány előttük masztizik akkor hamar rávetik magukat.

Én már próbáltam a barátommal,Elég volt mélyen a szemében néznem és pár perc után rám vetette magát.:)21/L

2017. aug. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Én masztiztam már így fiúval és nem vetette rám magát.
2017. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Ebbe mi a jó?" A puncid látvány már önmagában felizgatja a fiút, a masztizásod meg különösen is.
2017. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel a pasasnak. csak a hülye nem randira hívott, hanem masztizni:)
2017. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Smucig alak. Sajnálja az aprót a Peep Show.ra.
2017. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra hogy "megfoghatom" meg "kicsit nyalhatok" erre számíts! Ha belemensz akkor egyre jobban kedvet kap, és azt fogja kérni hogy "bedughatom kicsit" ha pedig bedugja akkor nem szívesen fogja abbahagyni. Rajtad áll, te vagy az irányító hogy meddig akarsz elmenni! Persze tutira te is nagyon felizgulnál, és nagyon jól esne úgy masztizni. Jó kaland csak mond neki hogy ha nem csinálja azt amit te mondasz, felöltözöm, és akkor megyek haza! Ettől szót fog fogadni nyugi! Azt sem meri megmondani hogy szexelni akar, vagy hogy tetszel neki szóval azért félénk is! Ha nem mész bele akkor majd randival próbálkozik már ha lesz mersze hozzád. (: Komolyan félsz egy kiváncsi kis fiútól? Egy szabály van, nincs pia még sör sem! Ha akarsz vigyél óvszert magaddal tudod ha úgy érzed hogy még is csak megkívánod. Komolyan emiatt lehet egy kapcsolatot hagysz ki! Élj még fiatal vagy! ;) (:


Ja, ha végképp le akarod kötni mondjuk hogy mást ne csináljon akkor kérde meg, és ülj finoman az arcára terpeszben. Nem fog ellenkezni hidd el, lehet egyből el is élvezne ettől, főleg egy kézzel hátranyúlsz a farkához. Jól kinyalna az meg neked esik jól, persze neki meg egy élmégy. 23/F

2017. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a srác és ugyanakkor megbízható is akkor menj bele ha szeretnéd.

De jobb már az elején tisztázni a feltételeket és ahogy előttem is írták, nincs alkohol vagy bármi egyéb szer hogy oldja a gátlásokat.

Másik, jobb ha te választod meg a helyet és az időt. Így hazai pályán mozogsz majd és biztos lehetsz benne hogy nem lesz felrakva a felvétel az internetre. Mobiltelefon is legyen kikapcsolva és elrakva.

2017. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!