Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek melyik póz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek melyik póz a kedvencetek és miért? L

Figyelt kérdés
Melyik az , amitől hamar elmentek , ami nagyon intenzív stb . Miért?
2017. aug. 29. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

lovagló - látom a szépséges nőt

kutya - tudok játszani vele


:)

2017. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor háton fekszik és a térdeit felhúzza a melleihez. Ebben megyek el leghamarabb az érzés + a látvány miatt. Aztán a kutya! :)
2017. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Lovagló mert így a legintenzívebb az orgazmusom. (Csikló izgatással,hüvelyi nincs)

Misszionárius mert kényelmes és látom a párom tekintetét.

Kutya mert így mélyebb a behatolás ( viszont ezt csak finoman óvatosan mert ha nagy a löket az fájdalmas)

2017. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
lovagló és kutya szintén...
2017. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lovagló talán a kedvenc, szeretem nézni a nő testét miközben mozog, na meg a kezemmel tudom markolni meg simogatni ha akarom. Ha hamar el akarok menni akkor talán a kutyapózban sikerül a legjobban mert ott tudok egyenletes gyors mozgást produkálni könnyen :) 27/F
2017. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Misszionárius - szemben, jól láthatok mindent, szabaddá tudod tenni a kezed, könnyen irányíthatod, finoman, keményen, minden téren

Kutya - teljesen te irányítod a tempót, a keménységet és kevésbé fáradsz el. A látvány sem utolsó

Lovagló - Ha a csaj ügyes és szeret "szerepelni", akkor nagyon jó, de rajta múlik minden. Elsülni nem szeretek háton, mert valahogy nem jön ki teljesen.

2017. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátom a kutyát szereti legjobban, mert kényelmes, mert izgatja a fenék látványa és mert maximálisan ő irányít. De szereti még nagyon azt amikor hason fekszem, és rám fekszik, mert ott meg nagyon szűk vagyok, jobban, mint alapból. Meg a lovaglót, de ott is szeret mozogni. De néha elég neki csak a misszionárius, mert azt meg én szeretem nagyon, és ő is szereti, mert ez romantikusabb.
2017. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
széken ölembe ülve átőlelem ugy lehet gyors és lasu menet is
2017. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Állva hátulról, mert minkét lyukba simán mehet keményen, és kézzel elérni mindent. Ha szembe meg van egy tükör is, akkor meg mindent látsz is. :D
2017. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Hátulról, így legalább nem látja a csaj a ronda fejemet :D csak elég vastag farkam van, így ez a póz kellemetlen a csajoknak
2017. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!