Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Lányok! Milyen irányba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Milyen irányba befolyásolja az élményeteket egy kifejezetten nagy férfi? Ha választanotok kellene egy átlagos és egy nagyobb darab fickó között akkor kire esne a választás?

Figyelt kérdés
Én az a típus vagyok aki könnyen hízik, de ha edz akkor eléggé megizmosodik, kifejezetten nagydarab lesz. Kezdetektől végzek erősportokat és kardió ,illetve aerob tevékenységeket. Zsír elég kevés van rajtam, de a szálkás formához nem állok túl közel, inkább a méreteimre lehetek büszke(igen arra bizonyos méretre is is). Egy átlagos magasságú és arányú lányhoz képest egy hegyomlás vagyok.
2017. aug. 31. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyobb darab de még az egészséges kategória amibe jó bele markolni.

De ha úszik a hájtol köszi de nem

2017. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi nem voltam figyelmes.

Izmos pasi nem kell

2017. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ki mit szeret.

Magas, modell alkatú lány vagyok, mivel elég nőies vagyok, viselkedésre is, azt szeretem,ha irányítanak, ha biztonságba vagyok egy férfi oldalán...

És akár akkora mint én, vagy egy nagy darab, az mindegy, a lényeg,hogy nagy mozgás igénye legyen és hogy passzoljunk egymashoz

nagy szerszámmal nem tudok sokra menni, max 16 cm megy be. Tovább nem megy,és kegyetlen kellemetlen/fáj

De a férfias fiúk tetszenek.

Ez esetben,te férfias testű vagy, ami nálam vonzó, de ugyan úgy egy normál alakú srác is bejön.

Nem a külső számít, mondjon bárki bármit, nekem az ideál a normál és a nagy darab közt van.

Kinek mi tetszik....

19l

2017. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok erre válaszolni. Sorry. Én egyben nézem az embert, külső, belső tulajdonságokkal együtt. Volt kisebb is, volt nagyobb is, akit szerettem. Csak dugás szempintjából nem tudok véleményt alkotni.
2017. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!