Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen óvszert vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hugyosgalacsin kérdése:

Milyen óvszert vegyek?

Figyelt kérdés
Még soha nem vettem óvszert. A pélóm 16cm az átmérője 4.5cm ezekkel a méretekkel milyen kotont vegyek?

2017. aug. 31. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Tetszőlegest. Mondjuk pl elsőre durex classic-ot.
2017. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DollarDog ***** válasza:
Masculan ami nekem bevált! Az ajánlom mert enyém se kicsi és rendesen ráment! Rexbe már annyira nem bízom mióta volt hogy kiszakadt! Arról nem is beszélve hogy kicsi volt és nem ment rá! :D
2017. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Durexet.
2017. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a Durexet preferálom, de túl nagy különbség nincs ma már az óvszerek minősége közt.
2017. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a hölgynek is akarsz kicsit több élvezetet okozni, akkor a fekete bordázott Durexet ajánlanám. De egyébként szerintem sincs sok különbség ma már. Nálunk még nem szakadt ki egyik se, pedig azért használtunk elég sokfélét a playboyos márka nélkülitől kezdve az ízesített vackokig.
2017. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Durex feel intimate, ezen van extra sikositó és könnyű felhúzni, nem szorit mint az állat, kezdésnek ezt hogy ne legyen gebäsz azután próbálgass olcsóbbakat és majd megtalálod ami neked jó, én masculant használok jó ideje, de előtte csak durexet
2017. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Durex Real Feel
2017. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!