Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prűd, vagy majd "belejön" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prűd, vagy majd "belejön" a szűz barátom? Hogyan csalogassam elő belőle a férfit?

Figyelt kérdés
sziasztok,3 hete összejöttem egy nálam 1 évvel idősebb,szűz sráccal. Még csak a pettingnél tartunk,de nem tudom,hogy jó vége lesz-e ennek. Alapból az élet minden területén visszahúzódó,csendes,félénk srácról van szó. Az nem zavar,hogy tapasztalatlan, tudtam az elejétől,hogy mit vállaltam,hogy pár hónapig én leszek az ágyban a domináns. Viszont azt vettem észre, hogy ő sokkal konzervatívabb, mint én, így kipróbálatlanul sok dolog nem tetszik neki, amit én imádok (pl fenékbe, különböző helyeken az ágyon kívül, fenekelés, arcra stb.) Vajon ha lefekszünk akkor utána ő is rájön, hogy ezek nem annyira extrém dolgok,mint elsőre tűnik? A másik meg hogy érjem el, hogy majd idővel ő legyen a domináns, és ne legyen ilyen kis "mulya"?
2017. aug. 31. 22:39
1 2
 1/17 Spiritrobber ***** válasza:
Szerintem kevés rá az esély, hogy változzon. Bár attól is függ mindez hogy mennyire szeret és teszi meg ezeket érted vagy hogy milyen okból utasítja ezeket el.
2017. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Változhat, de szerintem nem fog kibújni a bőréből. És tényleg jó lenne tudni, hogy 14 éves, vagy 24.
2017. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1. kommentelőnek: azért bizakodom benne,hogy változna, mert szűzként nyilván én is elvből elutasítottam mindent, ami nem gyertyafényes romantikus ágyban szeretkezés :D

2. 21/l, 22/f

2017. aug. 31. 22:55
 5/17 A kérdező kommentje:
lehet, hogy azért is ilyen félénk, mert komplexusos attól, hogy 20 fölött szűz? azt tudja, hogy engem nem zavar és sokat dicsérgetem is
2017. aug. 31. 22:56
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha 20 felett, jónéhány év éhezés után ennyire alacsony fokon működik, akkor nem sok jót jósolok neked.
2017. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

A GYK.hu nem a legjobb hely arra, hogy tanácsot kérj. Itt vagy mindenki meg akar b*szni téged (nekem is megfordult a fejemben, jónak tűnsz), vagy mindenki "akkora ász", hogy a félénk pasidat szénné oltja.


Szerintem az első néhány alkalommal türtőztesd magadat és hagyd neki, hogy felfedezze miről is van szó. Szeretkezzetek, ne vidd túlzásba, legfeljebb aznap este masztizol rá egyet... Néhány alkalom után kiderül, hogy milyen is ő valójában, ha pedig nagyon nem jön be, szakíts, de legalább az első alkalmát ne tedd tönkre.


Ha mégsem szeretnél vele lefeküdni, mert annyira be vagy indulva, keress magadnak egy hozzád való fickót és őt meg finoman utasítsd el. Bár nehéz az ügy, mert ha bénázik és utána dobod, akkor lehet örökre megbélyegzed a szexualitását - aztán az is lehet, hogy már ezt valaki korábban megtette, traumatizálta, azért lett ilyen félénk és "konzervatív"...


25f

2017. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Agh en mert nem talalok ilyen not :D...
2017. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

9-es olyat aki lefekszik veled? Nézz a tükörbe és megtudod... minek kell ilyen kommentekkel fárasztani másokat, felesleges nyajgás, meg beszólások mint a 7esé inkább nem is idézem, látszik hogy azért dekkoltok itt hogy ezeket letudjátok írni és némi nger érjen benneteket hogy felálljon a péló, mert szerencsétlen töketlen balfas*ok vagytok akik ... mindegy nem folytatom..

Kérdező szerintem az első pár tényleges együttlét után úgyis belefog jönni, mindenkiben megvan az állatias falhoz bas*lak és megdu*lak ösztön, csak ő már túlságosan elnyomta, de ha lefekszel vele akkor egyre több és több fog feltörni belőle, meg egy időután úgyis kíváncsi lesz új dolgokra, aztán kitudja lehet egynap ő fog meglepni téged a váratlan ötleteivel :D

a 9-esen meg csak röhögni tudok... mivel amit a kérdező leírt az ténylegesen az alap a legtöbb lánynál, szóval a kijelentése csak annyit takar amit már mondtam korábban, én fiatal felnőttként valószínűleg több tapasztalattal bírok mint ő a nem tudom hány x évével.

F

2017. szept. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hagyj neki időt, aztán vedd " komolyra" a figurát...én lánnyal voltam így, aztán elmúltakva félelmei, tapasztalt dolgokat és nagyon jó " szerető" lett. Fontos, hogy őszintén beszéljetek mindig a szexről, még ha kicsit fura is lesz a srácnak...
2017. szept. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!