Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Közvélemény kutatás. Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvélemény kutatás. Nektek meddig hölgytársaim? Segítség a férfiaknak

Figyelt kérdés

Sok kérdés van itt, azzal kapcsolatban, hogy mit lehet tenni a korai magömlés ellen?!


Szerintem először tisztázni kellene sok mindenki fejében, hogy mennyi is az annyi?!

Sok férfi nyavalyog fal felé fordul utána, mert nem érzi magát férfinek...de ott van még a második, esetleg harmadik menet :D

Plusz ha minden kötél szakad, akkor ott a nyelve, keze :D


Ha van pár percetek, akkor írjátok le légyszíves, hogy előjáték nélkül, csak maga az aktus meddig tart nálatok?

Elegendő-e nektek az az idő?

Meddig tartott a legrövidebb, és a leghosszabb aktus, és mire gondoltatok utána?

Mennyi lenne szerintetek az ideális időtartam?


Kezdem én

Legrövidebb: kb. fél perc-ez azért tényleg élvezhetetlen

tapasztalatom, hogy ilyen esetben a második menet is max. 2 percig tart

Leghosszabb: kb. egy óra-ez nekem már sok volt, fárasztó

Ideális: kb. 15-20 perc-még nem fárasztó

Jelenlegi: kb. fél óra


Én nem hagynék el senki az miatt,mert gyorstüzelő...

Nyilván nem ugyan olyan, ha jól használja a nyelvét, mint amikor érezni tudom, hogy bennem van, de ha jó ember, akkor képes vagyok beérni vele :)


Viszont azt nem tudom elviselni, amikor gyorstüzel, aztán fal felé fordul, és duzzog, hogy milyen lúzer...


Szerintem érdemes átrágni a témát, hátha segít megértetni, némelyik egysejtű férfitársainkkal, hogy ne órákban gondolkodjon.


35/N



2017. szept. 1. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Rohadt kevés férfi gondolkodik órákban...rohadt sok nő nem képes orgazmusra, ami pont olyan " akaratlan" dolog, mint a korai magömlés. Valóban nem szép a gyors bummm után parlagon hagyni egy hölgyet. Nalunk átlag 15-20 perc. 44f
2017. szept. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

26f én szeretem ha a partnerrel mindent megtudok beszélni. Én előjátékkal, vagy befejezett nyalás ujjazással szeretek kezdeni. Utána dugok és ha kívánják ak még egyszer nyelv kéz befejezés. Aktust gumi nélkül max fél órát birom. Ha jó a partner akor tudok úgy sexelni ahogy leírtam, és akkor elégedett vagyok. Ha nem érdekli a nyalás ak rosz mert csak én fogok elélvezni. De azon nem akarok változtatni h minden nő hüvelyi orgazmust könnyebben éljen meg mint csiklóit. Viszont vibrátoros mókával is szivesen befejeznék egy puncit. Bár még nem bettem.


Érdekelne a kérdező és más olvasó véleménye a hozzaállásomról.

2017. szept. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az idő kb olyan a szex kérdésben, mint a farok méret.

Persze számít, mert van az a minimum ami sehogy sem működik (kicsi farok, vagy túl hamar elsülés) és van az a max ami már fárasztó (20+cm farok, 1 óra dörzsölés)


De szex nem csak ebből áll. Mert hiába van meg a megfelelő méret vagy a megfelelő állóképesség percben, ha a felek nem élvezik a szexet.


Csak egy élő példa párom ex pasijával:

Állítólag tökéletes méret és minimum 30 perc volt a szex és mégis futott az elől, hogy ágyba bújjon vele. Kapcsolat elején persze jó volt, de a végére már horror volt. Miért? Mert egyszer sem elégítette ki, egyszer sem húzta fel szexuálisan, és az egész szex csak ki-be-ki-be volt.

Fiatal és tapasztalatlan volt, de évek után rájött, hogy hiába a jó fizikai adottság, a szex rossz vele.

Nekem is volt kalandom ami nagyon csinos lánnyal indult, de mikor oda kerültünk az ágyba, nem tudtam eldönteni, hogy sírni akar, meg van halva, vagy mindjárt hapcizik, mert ennyi erővel egy felfújható szexbábuval is csinálhattam volna, az is több érzelmet produkálna, pedig semmi bajom a csábítással, a mérettel és úgy indult az egész, hogy azt hittem a csaj ott helyben letépi a ruhám. (és előtte végighallgattam a sztorit, hogy ő bizony mennyire nimfó)


Sokan nem hiszik el (főleg akiknek nem volt negatív élményük vagy tapasztalatlanok), hogy SOKKAL fontosabb az, hogy a másik mennyire tud felizgatni és szexivé tenni, mint bármi más az ágyban. Erre szokták mondani, hogy "tudok bánni vele".


Ha egyszer tapasztaltad, hogy milyen, mikor a partnered annyira felizgat, annyira megőrjít, hogy az érintésétől már extázisban vagy és úgy érzed életed legjobb dugása volt, a csillagokat is lehozta az égről és ennek semmi köze nem volt a mérethez és az időhöz, akkor végre megérted, hogy amiket itt írogatnak mindig a tapasztalatlan kölykök az úgy ahogy van, Bullshit!

2017. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Szdg


A szexualitas fejlesztheto

Aki korai magomlesben szendev az is.tud ezen valtpztatni csak akarat es kitartas kerdese

A noi huvelyi orgazmus is tanulhato


Amugy a partnerem sok esetben az elsot meg aktus elott ellovi petting alatt, de a masokldik mar rendes ...

Mondjuk engem soha nem zavart. Siman az lehet.hidalni :-)

2017. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy ezt a kérdést nem nő tette fel, szerintem. Korai magömlés: be se tette, vagy 5 perc. A többi, meg rajtunk, nökön múlik. Olvastam itt ilyet, hogy lerúgta a nő magáról,mert hamar elment. Azzal egy életre tönkre lehet tenni egy férfit, szerintem. A szex nem egy időbeli teljesítménykényszeres egy valami. Az egymásnak való kölcsönös örömszerzés.
2017. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Foly: bármikor újrakezdhető, ha nem a keserűség, nem sikerült, teljesítmébykébyszer, lealázás van a 2 menet közt, hanem megértés, mert lehet, bizony, hogy annyira vágyik ránk egy meglett férfi is, hogy eldurran. És, újra lehet kezdeni pár kedves, finom szó, csók ölelés, simogatás után.
2017. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátom, aki azzal küzdött, hogy hamar elsült (ezt amúgy észre is vettem, mert az aktus kb 5 percig tartott, közben megállt, és beszélt hozzám, tök random témákról). Ezután mondta, hogy van egy kis problémája, nem bírja sokáig, de félt elmondani. Mondtam, hogy semmi baj, megoldjuk. Nagyon sokat olvasgattunk a témában, megpróbáltuk alkalmazni a technikákat, amiket javasoltak. Az elején nagyon egy kicsit kellemetlen volt, főleg neki, de aztán már belejöttünk. Megoldani sajnos nem sikerült, mert aztán rövidesen szétmentünk (a gyorstüzelésnek semmi köze nem volt a szakításhoz). Az ilyen férfihoz tényleg nem szabad degradálóan hozzáállni, mert az mégjobban ront a helyzeten, aláássa az önbecsülését, félni fog, és szakítás lesz belőle.
2017. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legrövidebb 5 peec

Leghosszabb fél óra max egy óra.

Ideálus 10-15 perc.

Általában 10 perc

Nekem elegendő.

2017. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!