Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gaz ha magatol nem all fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz ha magatol nem all fel?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőjét csak latom puceron magatol nem all fel a farkam max erzem h megy bele a ver. Ha hozza bujok es xsokolozunk ugy mar feláll. De pl tegnap hatulrol csinaltam neki es nem volt nekem jo , o élvezte, de nekem vhogy kényelmetlen volt sötét is volt igy atmentem fel kemenybe. Utánna szembe voltam vele ugy mar jo volt minden. De volt mar olyan hogy aközben is elkezdett puhulni. Ezek gaz dolgok?

2017. szept. 2. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha aktus közben kezd puhulni, az probléma, hacsak nem egy-két órás menet során történik.
2017. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mindig de volt mar. Azt vettem eszre hogy keves inger éri. Vhogy tul nedves volt a bnom es kicsit mintha tag is. Amikor magamnak csinalom akkor tobb inger éri en erre gondoltam. De ez se mindig all fent. V mikor minden jol megy.
2017. szept. 2. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Másra feláll?
2017. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Am all vegig. Elotte is... ha csokolozunk akkor is...
2017. szept. 2. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Gumiban csináljátok? (Ha igen akkor eleve kevesebb inger éri,ha nem akkor valami gond van [fejben])
2017. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem gumiba. Sokszor olyan érzésem van h mindjart elmegyek. Sot mar elotte is volt olyan h elotte kifolyt az elovaladek mikor meg csak felállt. De szex kozbe neha elkezd puhulni is pedig sokszor olyan érzésem van h mindjart elmegyek vagy mar el is mentem. De annyi inger nem éri h tenyleg megtörténjen
2017. szept. 2. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
a fej is számít. ha fáradt vagy, esetleg feszült vagy valami zavar, összevesztetek, akkor simán pszichés alapon is maradhat puha
2017. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!