Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőket tárgyként kezelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket tárgyként kezelő férfiak, akiknek az aktuális nőnemű egyed csak egy dugásra való, nem tudnak megváltozni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 19:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, most kezdjelek el sajnálni?

Mindenre rá lehet fogni mindent.

2017. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1 es ez egy tipikus ön romboló hozzáállás.

Téged megbántottak anno ,ezért ugy kezelsz majd mindenkit mint egy szardarabot gart ezzel pont ugyan olyan féreggé alacsonyítod magad mint aki veled tette ugyan ezt.


Ha engem lehúz a haverom x összeggel és én ugyan úgy viselkedek majd másokkal mint a féreg haverom velem azaz én is lehúzok másokat pénzel akkor mi a különbség az egészben ?

2017. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez igazából azokat a nőket minősíti, akik dugnak az ilyen férfiakkal. Mindig kettőn áll a vásár.


Ilyenkor kellene elgondolkodniuk ezeknek a nőknek azon, hogy ha ezekkel a férfiakkal egyből össze tudtak feküdni anélkül, hogy megismerték volna, akkor a normális srácokat meg miért túráztatják hetekig, hónapokig?

2019. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!