Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le tudnátok írni, akár egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudnátok írni, akár egy hasonlattal, hogy milyen érzés szexelni? 18/F

Figyelt kérdés
Szűzként nincs tapasztalatom e téren, viszont én mégis kíváncsi vagyok. Óvszerrel biztos rosszabb, épp ezért félek hogy az első nem lesz jó, mivel nem adná azt az érzést mint óvszer nélkül.

2017. szept. 3. 10:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Like a boss.
2017. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%

Ha maszturbáltál már, akkor mindent tudsz.

Nem vagyok trófeagyűjtő, eddig 5 lánnyal voltam együtt, semmi pluszt nem nyújtott az intim együttlét az önkielégítéshez képest. Ugyanúgy felállt, ugyanúgy stimulált, ugyanúgy spricceltem, mint amikor kézzel csinálom. Ennyi.


29/F

2017. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szóval akkor semmi külömbség? Most totális elment a kedvem az egésztől. Őszintén már unom az önkielégitést. Olyan semmilyen.
2017. szept. 3. 10:33
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

Jobb mint a maszti. :D Nyugi. Sokkal-sokkal jobb!

L

2017. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%

Semmi. Max annyi, hogy nem te ingereled magad, hanem a lány. De érzésre, átélésre ne számíts semmi különbségre!

Ugyanazt megkapod a saját kezedtől, mint egy nőtől.

Max az orális részt lehet számodra érdekes kipróbálni, de én megundorodtam tőle, mert az egyik lány olyan durván felkarcolta a bőrt a fogával, hogy elkezdett vérezni.


#2-es voltam.

2017. szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát ha kedves kettes ezt állítod, akkor lehet meg sem éri kipróbálnom. Nem hinném hogy megérné a sok várakozás és fáradozás, ha úgy is ugyanazt az élményt kapom.
2017. szept. 3. 10:56
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
#5 Benned annyi szenvedély lehet,mint dobostortában a ritmusérzék.
2017. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%

Figyelj, nem azt mondtam, hogy ne próbáld ki. Csak hogy ne számíts túl nagy különbségre, ne állj neki túl nagy elvárásokkal. Semmi pluszt nem nyújt az önkielégítéshez képest, csak a szituáció más.


Abban viszont tényleg érdemes mérlegelni, hogy megéri-e így neked az, hogy "sírj" egy nőnek a szexért. Manapság ha találsz egy olyat, akit hetente egy alkalommal rá lehet venni, az már nagy szó.


Mert azon felül, hogy nekik az egész szex csak egy teher, kényszer a pasizáshoz, csinálniuk kell, mert így tudják manipulálni az arra vevő férfiakat. Sajnos sok pasit sakkban tarthatnak a szexel, és ezt ők is tudják, és így még ha kényszer is nekik, de megalkusznak vele, mert szükségessé teszi ahhoz, hogy pasit szerezzenek, aki segít nekik életben maradni.


Nálam ott bukott el a dolog eddig minden alkalommal, hogy mikor be akartak zsarolni a szexel, csak nevettem egyet, hogy nem vesztettem semmit. És az már nem tetszett nekik, hogy nem tudnak irányítani, nem az lesz, amit ők akarnak...


#2-es/#5-ös voltam.

2017. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
" Őszintén már unom az önkielégitést. Olyan semmilyen." Szerintem meg ilyenkor sürgösen szexelni kell (Nem itt kérdezgetni!) Legjobb ha sikerül befüzni egy lányt, de ha nem megy akkor fizetös.
2017. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%

Kettesötös, nőként mondom, hogy ostobán általánosítasz, ráhúzod a saját tapasztalataidat más nőkre, és eltántorítod a kérdezőt. Kedves kérdező, ne higgy neki. Egyáltalán nem ilyenek a nők, a többségük legalábbis. Ő sz ar nőkkel kezdett ki, ennyi.

A kérdésedhez csak annyit tudok hozzászólni, hogy mi a párommal van, hogy naponta szexelünk, és bár tudom, hogy szokott masztizni, mindig megkapom, hogy sokkal jobb érzés a szex.

A nők csak a hatalomért dugnak...Lol. Te jó ég... :DDDD

2017. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!