Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet szegény lánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet szegény lánnyal?

Figyelt kérdés

Beszélgettem itt gyakorin egy lánnyal, egy kérdés kapcsán írtam rá. Pár levél után kértem, hogy cseréljünk képet, nagy nehezen belement, de mondta, hogy nem szereti mutogatni magát. Gyönyörű szép lány, a lélegzetem is eláll tőle, gyönyörű barna szemek, dús ajkak, hosszú pillák. Istenem, olyan kívánatos hogy beleremegek. El is mondtam neki a véleményemet, erre tiltakozni kezdett, de nem olyan lányosan, hogy á dehogy is, hanem rendesen bepánikolt. Mondta, hogy ne mondjak ilyeneket, nem akarja ezt hallani, ő nem ilyen, ne ilyennek gondoljam. Nem értettem, rákérdeztem hogy miért gondolja ezt, erre azt mondta hogy ő már nem szép, volt mikor úgy gondolta, de mire ment vele… Hiányzik belőle a tisztaság, vagy mit magyarázott. Totál nem értem, de olyan kedves lány, meg gyönyörű, akarok neki segíteni. Mi lehet vele a baj szerintetek?

Kérdeztem, hogy volt e már kapcsolata, mondta, hogy igen, és mikor a szexről érdeklődtem, azt mondta, hogy kétszer akarta is, de többé nem.

Olyan sejtelmes dolgokat mond és olyan szomorúság árad belőle, sajnálom szegényt :/

Mi a véleményetek? Én valamilyen szerelmi bánatra tippelek.


2017. szept. 3. 11:40
 1/8 anonim válasza:
73%
Lehet olyasmit tett amire nem büszke, és szégyelli magát miatta.
2017. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Oh, drága barátom, az itteni "lányok"-ról az esetek felében kiderül, hogy nem is lányok :D.
2017. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Visszakerestem a beszélgetést, egy részt félre értettem. Azt mondta, hogy két pasival volt, velük akarta a szexet, de a harmadikkal nem.
2017. szept. 3. 11:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bela bacsi jatszott veled, mert az unokak bekotottek a netet.
2017. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ide kell egy jobb pszichológus (nem vicc!).
2017. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy ha egy anonim oldalon beveszel bármit is... Kezeltesd magad!
2017. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja,valamiért szégyenli magát,büntudata lehet.Lehet leharapta az előző csávó farkát és emiatt.
2017. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minél többet beszélek vele annál inkább az az érzésem h megerőszakolták...
2017. szept. 3. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!