Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kíváncsiságból elmennék egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiságból elmennék egy lakásos prostihoz. Fiatal csajokat vagy milfeket érdemesebb felkeresni?

Figyelt kérdés

Fiatalabb, kezdő vagy milf nők figyelnek jobban a higéniára, kik adnak legjobban magukra? Élmény szempontjából kinek mi a tapasztalata?

Meddig lehet elmenni és mi az , amit mindenképp hanyagoljak, ha semmit nem szeretnék elkapni? Francia óvszerrel alap. Csók, ilyesmi?



2017. szept. 5. 11:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem voltam, de már gondolkoztam rajta. Gondolj bele abba, hogy egy idősebb nő vélhetően régebb óta van a szakmában, találkozott már mindenféle férfival. A profizmusát nyilván a tapasztalata alakította ki. Szexben is komoly élmény lehet (nem azt mondom, hogy jobb mint egy fiatal tüzes, de biztosan nagyon jó) és talán az emberismerete alapján látja rajtad rögtön, ha izgulsz, ha rossz napod van stb., tehát az egódat is tudja cirógatni adott esetben. Én mindenképpen idősebbhez mennék első körben. Óvszert pedig húzzál, ez alap.
2017. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ebben van valami. Nem voltam még érettebb nővel, de megállja a helyét, amit mondasz. Gumit minden körülmények között, egyetértek. Azon gondolkozok, hogy mennyire lehet visszataszító olyanhoz menni, aki le is nyeli.? Persze, ha elmennek a szájába, az is egy dolog, de talán kicsit sok, ha van olyan prosti, aki le is nyeli, ha kérik.
2017. szept. 5. 11:46
 3/27 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem olvasd el a beszámolokat és úgy menj el egy lányhoz. Ajánlom figyelmedbe a beszamolok oldalt mert ott azért jobb lányok vannak akik nem finnyásak.

Idősebb nők azért sokban tapasztaltak és megadják az embernek amit szeretnének. Vannak olyan lányok akik haa nem szimpi a pasi akkor koton franciát csinálnak vagy többet kérnek mint amenyit lehetne.

Mindig a beszámolot olvasd el de még a rosszakat is.

Sok nő megjátsza hogy élvezi és lehet ez neked nem jön be.

2017. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Olyanhoz menj akinek már a képe is felizgat, esetleg egy-kétszer kivered rá, majd elmész hozzá.
2017. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
4# Jogos:)
2017. szept. 5. 14:38
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha még nem voltál ilyen nővel jó szar élmény lesz. Hahaha!
2017. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

- mindenképp érett nőhöz menj

- olvass utána beszámolókat (akik eleve nem engedik az gyanús, inkább kerüld)


Élmény terén voltam mindenfélével, de kezdőként nekem is az érett vonalat ajánlották. Addig lehet elmenni ameddig akarsz ill. amit vállal az adott lány.

Franciánál kérheted a natúrt, profiknál igen érzed hogy másabb, gumi elvenné ezt az élményt. Csókot attól függ vállal-e a kiszemelt. Kölcsönös francia is mehet. Sokan elítélik ezt hogy prostit kinyalni de ahol megvan a higiénia ott bőven belefér. Ujjazás akár ha engedi (előtte vágd le a körmöd, ne legyen piszkos), mellszex ha nagyok a cicik, én ezt igen bírom. Kb ennyi

Ja meg ami nagyon fontos szex CSAK GUMIBAN!


Én ezt a programot szoktam kérni: natúr francia, kölcsönös fr. (kinyalod), mellszex (ha jó nagy akkor ki nem hagyom ill. ha nagymellű a nő tuti engedi). aktus. Aztán onnantól rajtad áll hova engeded a végterméket...szájba (ha vállal olyat), arcra (kevés engedi), testre.

Így nehéz programot összeállítani mert változó miket engednek a hirdetők nem egyformák


natúr franciát, kölcsönöst a legtöbb engedi ill a mellszexet meg testre élvezést.

2017. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
7# Köszönöm, hogy ilyen részletesen írtál, nagy segítség.
2017. szept. 5. 16:46
 9/27 anonim ***** válasza:

nincsmit

anno nekem is segítettek meg jól jöttek a tippek


először én 38 éveshez mentem de nem bántam meg. Még tavaly is jártam nála pedig már kiszállt 3 éve és van rendes munkája. De ha barátja van nem fogad.


Utóbbi 6-7 évben meg már én is szereztem rutint több partnerrel. Legjobban ő láthatja mennyit fejlődtem :D

2017. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Az igen:D Kell ettől nagyobb elismerés, hogy szakma befejezése után is döngeted?:D Érzem is a szavaidon tapasztalatokat. Erre mondják, hogy a rutin, meg az évek:D
2017. szept. 5. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!