Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti hogy vettétek rá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy vettétek rá a barátnőtöket/párotokat, hogy orálisan kényeztessen benneteket?

Figyelt kérdés
Olyanokhoz szól a kérdés, akiknek barátnője nem akarta ezt csinálni, undoroditt tőle, esetleg kijelentette hogy ő biztosan nem teszi meg, aztán a végén mégis hajlandó volt rá. Hogyan és mennyi idő alatt sikerült rávenni erre? És megszerették a dolgot, vagy csak csinálják egyfajta kötelességből?

2017. szept. 5. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kellet, szoptak maguktól is :) amúgy, gondolom ha elmondanád, hogy te ezt szeretnéd, nem hiszem, hogy ne váltaná valaki valóra, kivéve ha egyáltalán utálja, vagy undorodik tőle. Meg kell próbálni. Mondd, hogy szeretnéd és kérdezd meg hogy benne van-e!
2017. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy nőként válaszolok, de akinél ez alap, az csinálja. Akinél meg nem, az nem fogja csinálni.

Ez nem egy olyan dolog, amire bárkit is rá kell, vagy lehet venni. Akinek nincs gondja vele, az csinálja.

De szerencsére a mai világban mi választunk párt magunknak, tehát akivel nem egyeznek a szexuális igények, azzal nem kötelező komoly kapcsolatba bonyolódni.

2017. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz kehet, 2-es, de azért nem olyan könnyű csttintésre "leakasztani" egy olyan barátnőt, akivel jól kijövünk, és hajlandó is rá.
2017. szept. 5. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig azok közé tartoztam amíg nem volt kapcsolatom, akik nem csinálnák sosem. Aztán szerelmes lettem az akkori páromba és mivel szerette volna, így én is szerettem volna neki örömet okozni. Utána már nem volt bajom a dologga. Szerintem ha valaki szerelemből van valakivel, mindenképp csinálná!
2017. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom.itt olyan csajrol.van szo aki elvbol nem akarja, mert meg nem csinalta.

Legyen frissen mosott a bre. A nelkul el se kezd. Eloszor add a kezebe s kerj ra egy leheletet, puszit. Semmit tobbet. Majd kesobb meg egyet mert "olyan jo puha az ajkad".

S majd kovetkezo alkalommal lehet tovabb menni, hosszabb puszival. Puszi kozben huzgald a kezeddel, s szepen lassan belejon. De ezt hetekben merik.

2017. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hetekben :))
2017. szept. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valakinél ez billegős, akkor célszerű akkor felhozni, amikor épp túl van egy kiadós orgazmuson. Akár közösülés, akár nyalás által, de neked még ott a patron. Ilyenkor kicsit hajlandóbbak.
2017. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!