Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruációkor is szeretkeztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruációkor is szeretkeztek a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert jelenleg távkapcsolatban élünk és most fogunk találkozni Csütörtökön, nekem pedig ma megjött.

Elég nagy szívás,mert legközelebb csak 4 hét múlva találkozunk.



Férfiakat mennyire taszít egy menstruáló nő?

Egyébként nagyon minimális a vérzésem, simán elég egy tisztasági betét, nem kell sima betét,vagy tampon.



34 N


2017. szept. 5. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar egyáltalán. 38F
2017. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én nőként válaszolok ha nem baj,de mi a párommal az első napon és az utolsó napokon is szoktunk. Nem nagy ördöngősség,elötte és utána egy alapos mosakodás.


Párom mottója: "Jó katona vérben is harcol."

2017. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Egyszer csináltuk úgy a barátnőmmel, elég szépen véres volt a gumi, nem az hogy visszataszított, de mindig csak arra gondoltam hogy csupa vér, ez miatt feszült voltam, és elmenni sem bírtam. 18/F
2017. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

az mondjuk oké,hogy szex, de utána..akár mondjuk napokkal,hetekkel..nem undorodhat meg a férfi a látvány miatt ?


Hülye példa, de mint a szülés.Tudom,hogy durvább dolog,de gondolom érthető a párhuzam, meg hogy mit akarok kihozni belőle.

Szóval a férfinak nem " ég a retinájába" az,amit lát és ez nem lehet később hatással a nő iránt érzett vonzalmára ?

Csak emiatt aggódom, nem maga a szex miatt, mert az szerintem kivitelezhető " szépen" is.

Csak hát mégiscsak vér....mégiscsak ott csillog a farkán..és nem tudom,ez kire milyen hatással lehet a későbbiekben.

2017. szept. 5. 19:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen Párom szokott velem

Olyankor Soft Tampont rakok fel nézz utána

2017. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem abszolut nem érdekel, piros törölköző a popsija alá és ennyi a különbség. Ha a párodnak elmondod hogy megvan a menszid de hajlandó vagy a szexre és ő is akarja akkor OK. Ha látod rajta hogy nem lelkes akkor ne erőltesd mert csak baj lesz belőle.
2017. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen,úgy vagyok vele,hogy mondom és ha úgy is akarja,akkor oké, ha nem,akkor meg elhalasztjuk.
2017. szept. 5. 19:52
 8/14 anonim ***** válasza:
A volt barátnőm szerette akkor is és engem se zavart! Szerintem ki hogy szereti !
2017. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Életem legjobb dugása volt egy menstruáló tinivel :D
2017. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szoktunk, nekem is gyenge a vérzésem fogamzásgátló miatt. Csak olyankor mindig kell síkosítót is használni, mert nehezebben nedvesedek valamiért, ha megvan. Mosakodás előtte-utána és nincs gáz. Még az ágyneműt se sikerült összekenni eddig.
2017. szept. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!