Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok/nők! Ti milyenre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr rex kérdése:

Csajok/nők! Ti milyenre értékeltek egy ilyen pasit aki a képen van?

Figyelt kérdés
[link]

2017. szept. 5. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyéni ízlés alapján 4, bocsi
2017. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0.5
2017. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó, bár nekem ez a kopasz fej nem annyira az esetem. Picit hosszabb, de még fiús hajjal tök jó pasi lenne.
2017. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

önbizalom: 1

önértékelés: 1

exhibicionizmus: 5

átlagban: 3,5

2017. szept. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó Szívű vagyok.

Annsk ellenére hogy nem jön be.

Adok egy 2-est

2017. szept. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb.úgy néz ki mint egy alkoholista,dohányos,lezüllödt alak,aki most verekedett meg a bevásárlókocsiban talált 100-asért.
2017. szept. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igénytelen, csóró.
2017. szept. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A haj tényleg nem túl jó, kicsit lehetne hosszabb. Test, nem olyan rossz, látszik, hogy törődve van vele, van egy kis pocak, de nem vészes. Arc, nem látni, de átlagos. Nem annyira az én korosztályom, ezért nem jön be, de nem értem azokat, akik előttem ennyire lehúzták... A képen egy teljesen normális pasas van, akinek még izmai is vannak.
2017. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, és ha ez te vagy, a hasadról kicsit szedd le a szőrt, mert az nem szexi. Mellkasról nem kell de hasról igen. (Szerintem)
2017. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi kérdező, a válaszolók többsége egy elhízott, mikropötsű kocka, akik csak szeretnének így kinézni.

Jó pasi vagy, ne aggódj! 😉

2017. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!