Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek csúnya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek csúnya vagy zavaró az, ha a fitymafék túl feszesen tartja a fitymát és emiatt a fityma nem csúszik teljesen le a makkról?

Figyelt kérdés
Engem kicsit zavar és olyan érzés, mintha visszatartaná a merevedést. Bár azt olvastam neten, hogy ha orvoshoz megyek vele és "megcsinálják", akkor sem lesz nagyobb merev állapotban. Szerintetek ne foglalkozzak vele, jó így?!
2017. szept. 5. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom teljesen elképzelni... Esetleg nem keresel a netről egy hasonló képet amit be linkelnél?
2017. szept. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem találtam képet.
2017. szept. 5. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel még nem volt kapcsolatom pasival engem tuti nem zavarna, mert nem tudom mire kell számítani és milyen az átlagos. De ha neked kellemetlen és téged zavar akkor műttesd meg
2017. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem vagyok lány de van tapasztalatom. Nekem ugyanez volt a problémám, igen sok lányt zavar, meg engem is zavart. 21 évesen műtötték, utána 2 hétig nem lehet szexelni (mondjuk én nem tartottam be és be is vérzett a seb) aztán tutira jól működik. Nagyobb csak annyival lesz amennyivel visszatartotta a makkot. Ne variálj vele, csináltasd meg, mert csak agyalni fogsz mindig éles helyzetben. Egyáltalán nem ciki és az urológián rutinműtét. Érzéstelenítő, lézer, kötözés és viszlát.
2017. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenre gondolt a kérdezô:


[link]

2017. szept. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb biztos vagyok benne, hogy nem ilyenre gondolt.

Nem a fitymafékeddel lesz a gond, hanem a fityma méretével. Igen, szexnél zavaró, meg is akadályozhatja. Az önértékelésedet is bántja. Az urológián mindennapos, ne aggódj. Utána bánni fogod, hogy nem mentél hamarabb. :)

2017. szept. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a külalak, ha a gazdája nem szenved miatta.
2017. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!