Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak-Nők! Ti milyen tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak-Nők! Ti milyen tapasztalatokkal rendelkeztek a BDSM-ben? Melyik oldalatok az erősebb?

Figyelt kérdés

Kérem akinek gőze nincs erről, mit takar, az ne kommenteljen felesleges oltásokat! Nem mindenki egyforma, azért, mert valakinek vannak perverzebb vágyai, még nem biztos, hogy beteges, feltéve, ha nem megy túl egy bizonyos szinten.

(Maradandó károsodások, durva verések, tűk, vér, égetés...stb.)


Alkalmi szinten nem tudnék elképzelni a BDSM-el kapcsolatban semmit, mert úgy gondolom, hogy az erotika, intimitás ezen szintjéhez kicsit talán még nagyobb bizalom kell oda-vissza, mint egy sima szexhez.


A hétköznapokban nem tudnék nem egyenrangú társként tekinteni a páromra, bár ehhez számomra fontos az intelligencia, hogy a BDSM-en kívül is legyen számára élet, legyen saját véleménye, legyenek vágyai, ötletei, lehessen vele beszélgetni, elmenni egy színházba, vagy bármi.


A négy fal között viszont arra vágyom leginkább, hogy irányítsak, rendeljem magam alá a nőt. Nyilván mindenkinek más jelent ez, nekem az a szint az izgató, amikor mocskosan beszélek hozzá, kissé ri***cként kezelem, vadul (de szenvedélyesen) teszem a magamévá. Az elfenekelés belefér, esetleg egy-két enyhébb pofon, azt viszont ha kérné sem tenném meg, hogy erőből pofozzam fel vagy ököllel üssem, rúgjam. Más terület a kéjes fájdalom, és más a durva bántalmazás, aki csak élvezetből ver nőt, vagy mert így akarja az erejét megmutatni, azt jómagam sem tekintem férfinek. Olyan partnerrel, akinek viszont ez örömöt okozna, szerepelne a vágyai közt, azzal megtenném a határokon belül, és még izgatna is.

De még egyszer mondom, olyan nővel nem tudnék mit kezdeni, akit az élet minden területén irányítani kell! Számomra fontos a kölcsönös tisztelet, megbecsülés, bizalom.

Persze mivel nem akarok ettől hosszabb novellát írni, ez csak egy vázlat, de benne van a lényeg!


Ma viszont elmentem egy szexshop-ba, mert egy dolog már régóta birizgálta a fantáziámat. Vettem egy dilator-t (húgycsőtágító), a kapható legkisebb átmérőjűt és szilikonosat (fémet elsőre nem mertem, mert sosem próbáltam még).

Előtte rengeteget olvasgattam róla, és megtudtam, hogy alapvetően orvosi eszköz, de kellő elővigyázatosság és mértékletesség kell a használatához.

Kipróbáltam, és eszméletlenül jó volt, mással össze nem hasonlítható orgazmus, ráadásul az ejakuláció pont az izgatóan kellemetlen érzés volt a használat után. (Kétszer voltam már műtve lágyéksérvvel, mindkétszer volt betéve katéter a műtét alatt, utána 1 hónapig a vizelés is kínos volt, nem hogy az élvezés, itt ennek a közelébe sem volt a kellemetlenség.)


Én személy szerint nem érzem magam ettől subnak, bár tény, ott elterjedtebb az ilyenek iránti érdeklődés.


Kíváncsi lennék a véleményetekre, tapasztalatotokra, amennyiben van!

29/F



#tisztelet #vágyakozás #BDSM #kölcsönös bizalom
2017. szept. 7. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szub nő vagyok és én is csak szexben élem ki ezt. És nem igazán vannak domináns vágyaim, sőt engem taszítana, hogy én legyek a domina. Egy Ds kapcsolatom volt. Nem tudom, milyen tapasztalatot szeretnél hallani.
2017. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ritka itt az olyan értelmes ember, mint te, kérdező. Le a kalappal, nagyon szépen megfogalmaztál mindent!


Én egy szub lány vagyok, már több, mint 2 éve BDSM kapsolatban élek a mesteremmel. Mi alapjáraton a BDSM-et és a szexet külön választjuk. Szeánszok során csak ritkán, vagy soha nem kerül alkalom az aktusra. Szerintem így izgalmasabb. Bár mi nem light-osan űzzük, mi egy kicsivel durvábbakat is csinálunk, mint amiket te felsoroltál, de azzal, amit írtál teljesen egyet értek! Az életben nem vagyok egy alárendelt ember. Bár kissé visszahúzódó személyiség vagyok, de sajnos ezen még nem sikerült változtatnom. Viszont a kapcsolatom minden más területein, inkább rám van bízva a döntésmeghozatal és az irányítás. Amit leírtál, azzal teljesen egyet értek. Nem attól lesz valaki jó dom, hogy véresre püföl egy nőt. Az inkább gusztustalan. Csak sajnos sokan azt hiszik, hogy ez a lényege a BDSM-nek. Ezért is olyan ellenséges vele sok ember.

Egyébként úgy az egész BDSM-ről az a véleményem, hogy egy csodálatos világ. Nagyon jól le lehet vezetni vele a stresszt, és egyszerűen megtaláltam önmagamat benne. Imádom, és nem akarok már soha nélküle élni. A páromban is jobban meg tudok bízni ezáltal, egy olyan bizalmi szál alakult ki köztünk, amit csak a BDSM-nek köszönhetek.

Szóval úgy ennyi lenne. És igen, a húgycsőtágítótól szerintem sem leszel szub.

2017. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!