Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is szexi, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szexi, ha egy lánynak jellemző/éles szemfogai vannak?

Figyelt kérdés

2017. szept. 7. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, nagyon be tud indítani.
2017. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik :D

23F

2017. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bevallom nekem nem jönne be túlzottan. Természetesen lehet, hogy valakin meg pont tetszene. De kizáró ok se lenne nyilván. 20F
2017. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen, az egyik még kicsit ki is áll (nem látványosan), én szeretem :D Baja még senkinek nem volt vele, de különösebben nem is indított be senkit. Bár az is igaz, hogy csak összesen 2 barátom volt, az ex meg a jelenlegi. :D

18/L

2017. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szexi. Japánban például fogászok szakosodtak arra, hogy a szabályos fogú lányokból kis szexi vámpírokat csináljanak. De mondhatnám azt is, hogy divat a fogszabályzó is, Thaiföldön, Fülöp-szigeteken ha orvosilag nem indokolt, vásárolhatsz ilyen felpattinthatós kamu "drótot", hogy úgy nézzél ki mintha...

Talán ezek mind fiatalítani hivatottak? Nem tudom. Az ázsiai lányok kora amúgy sem egyszerűen állapítható meg.

Fura a világ, na...

2017. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!