Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem engedem egyéjszakásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedem egyéjszakásnak hogy kinyaljon, de én lesz. Pom, más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

mielőtt bárki rib.ncnak bélyegezne, 22 éves felnőtt érett gondolkodása nő vagyok, és éppen olyan életszakaszban vagyok ahol az egyéjszakás kalandok azok amik megadják azt amire szükségem van. az utóbbi 3 hónap során volt két ilyen futó kalandom , a pasi mind a kétszer már indult volna lefelé a lábam közé én viszont azt kamuztam hogy nem szeretem az orált, sose élvezem ezért inkább ne is csinálja. valahoy nekem az hogy kinyalnak túl intim ahhoz hogy hagyjam egy ilyen rövid kalandban. viszont én lesz.ptam őket gondolkodás nélkül, számomra az hozzá tartozik a szexhez mindig. kicsit furán nézett rám mindkét srác emiatt.


más lán yis van ezzel így hogy csak akkor engedi ha komolyra fordulnak a dolgok, de egy futó kaland esetében túl intimnek tartja?



2017. szept. 8. 18:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Én futó kalandot mindig a méretem miatt szereztem. Nem néger méret de megteszi. Szóval tudom hogy arra kíváncsiak. Én már egy szo. Pásnak is örülök
2017. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Tehat a farkat a szadba venni, lefekudni vele az szamodra nem intim. Dehogy kinyaljon.... fiatal vagyok en is, de ezt a beteges, felszines gondolkodast sosem fogom megerteni. Ki-be-ki-be. Ennyik a viszonyok.
2017. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Fura ügy . Férfi vagyok bírom ha leszipákolnak , de nőként inkább kinyalatnám magam mint idegen brét spóráját majszoljam .
2017. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Alap, h kinyaljon. Még jó, hogy engedem, sőt, kérem, követelem. Megmondom konkrétan, h nyalsz, vagy nem lesz semmi.
2017. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Nálam szexkapcsolatban is alap volt az orál oda-vissza. Mondjuk egyéjszakásom soha nem volt. Tehát olyannal volt szexkapcsolatom, akit már ismertem és nem csak egy éjszaka lett belőle.

És amúgy baromi fura a gondolkodásod. Azt intimnek tartod, hogy kinyaljanak, de azt nem, hogy les..pd őket? Érdekes vagy...

2017. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

pontosan ezért írtam ki a kérdést, mert érdekelt hogy ez fura és szokatlan vagy más is így áll hozzá?


számomra az hogy leszopok valakit sokkal kevésbé intim dolog mint a nyalás. a szopás a szex része mindig minden körülmények között. ezért nem is kezdenék olyan pasival aki taszít akármilyen szempontból is , mert tudom hogy ha oda jutunk ezt is meg fogom neki adni nagy eséllyel (volt kivétel, de ritka)

2017. szept. 8. 18:46
 7/23 Lazy Lover ***** válasza:
79%
22 éves felnőtt érett gondolkodása nő vagyok ... jó vicc :D :D
2017. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lányként a kölcsönös orál az alap :) bárhogyan is
2017. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#7es nem ismersz úgyhogy ne ítélkezz felettem. igenis vannak érett felnőtt gondolkodású 22 éves nők. azért mert te nem találkoztál még eggyel sem vagyunk egy páran és nem szeretjük ha anélkül elítélnek hogy tudnának rólunk bármit vagy ismernék a személyiségünket
2017. szept. 8. 18:55
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Önző és alárendelő viselkedés , lehetsz felnőtt de épp nem .
2017. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!