Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akár 3 órán át is szexelek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akár 3 órán át is szexelek anélkül, hogy orgazmusom lenne, ez normális (F/27)?

Figyelt kérdés

Mindkét nemtől kérdezem, hogy ez mennyire megszokott vagy normális dolog?

Eddig életem során csak kevés alkalommal szexeltem, de mindig eddig tartott (óvszer nélkül is).



2017. szept. 10. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
De azért sikerül is elélvezni néha?
2017. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Fuu de kipróbálnék egy három órás menetet.. Összes pasim max 10 percig birta
2017. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa lehet :D


Én 5-10 perc alatt elélvezek, aztán utána már egy 15-20 percig bírom.

2017. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a rekordom 1 óra, de bnőm imádta :D
2017. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a normális? Ez egy teljesen szubjektív fogalom. Kinek az, kinek nem. Én is imádok hosszasan szeretkezni, ha kell addig tartom a spriccet, amíg csak szükséges, de el is durranhatok kedvemre 10 perc után, ha olyan a szituáció, hogy nem akarjuk sokáig húzni a nővel.
2017. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt hogy csinálod? Írd meg privátban. Köszi :)
2017. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként megőrülnék ha 3 órán keresztül kéne szexelnem. Nekem az ideális olyan 20 perc. Ez bőven elég az élvezéshez és mindenhez. Mondjuk én nagyon hamar a csúcsra jutok.

Ha képes vagy bármeddig húzni, ameddig akarod, akár 3 órán keresztül is, az önmagában nem gond. De ha ennyi idő alatt sem vagy képes elmenni, az nem normális. Egy egészséges férfinek pár perc elegendő egy szexuális aktus alatt. Ha viszont maszturbálás alatt képes vagy pár perc alatt elsülni, akkor viszont a gond az, hogy a kezed által kiváltott ingerekhez vagy hozzászokva, túlzásba vitted az önkielégítést és ez baromi rossz lesz neked, meg a partnereidnek is. Mert az, hogy valaki vágyik, hogy milyen lehet ennyi időn keresztül szexelni, az egy dolog. De szerintem nincs az a nő és az az élethelyzet, ahol heti szinten képes valaki mindig ennyi időt szánni egy együttlétre. És ennyi idő alatt nagyon ki lehet fáradni és a nő kit tud száradni, akkor is, ha egyébként fel volt korábban izgulva.

2017. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te most panaszkodsz, vagy dicsekszel? Mi tart egyébként 3 órán keresztül? Mert olyan pasit, aki ennyi időn át egyfolytában erekciót produkál, még nem hordott a hátán a föld. (Hacsak be nincs injekciózva, vagy gyógyszerezve.)
2017. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!