Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki lakásos prostituálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki lakásos prostituáltat látogat ott elvárás, hogy meg legyen borotválkozva?

Figyelt kérdés

Tán az is, hogy szőrtelenítve legyen a teste, és intim részeken?


Nem tervezek látogatni, csak érdekel a dolog...



2017. szept. 10. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Ahol elvárás ott kiírják de ez is csak a fanszőrzetre vonatkozik hogy natúrban franciázzon

Pl szőrös kar, hónalj sose


Lényeg hogy legyél ápolt és kész...ne menj igénytelenül, büdösen akkor nem lesz baj.


Aki kifejezetten borotvált farkakkal akar natúr franciát az kiírja úgyis.

Én amikor megyek inkább kiigazítom de csupasz soha nem voltam

2017. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
1. Elég rosszul teszed, hogy mész. Elúszhat a pénzed, ha előre fizetsz. Tudod, hogy onnan már bármit megtehet, ki is rakhat, nem tudnál mit csinálni?
2017. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2. Szerintem mivel Ő a tapasztaltabb az ügyben, így jobban is tudja...

Mellesleg az is csak +1 tapasztalat.


De kötvehiszem, hogy olyan lányokhoz járkálna akiknek 0 értékelésük van a kompetens oldalakon.


Illetve még a lányoktó/nőktől is elég rossz üzletpolitikai döntés lenne: hamar kifogynának a vendégekből.

2017. szept. 10. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Példaként mondom, hogy nagyon iritál amikor hozzam dörzsölődik egy eléggé frissen borotvált intim férfi testrész( beszélek olyanról ami előtte való nappal volt borotválva). Minden figyelmemet elveszi sex közben. Ugyanúgy ha teljesen csupasz vagyok lent 2-3 napig szenvedek mire kinő. A legfontosabb szempont nálam, hogy előtte tisztálkodjak de a partner is.


30/N

2020. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!