Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex a szabadban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a szabadban?

Figyelt kérdés

Szoktatok a szabadban szexelni? Ha igen, akkor hol és hogy csináljátok, hogy ne bukjatok le, mire figyeltek?

Ha még nem, akkor tervezitek, hogy fogtok? Hol szexelnétek legszívesebben?



2017. szept. 10. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Legjobb.
2017. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Volt barátnőmmel csináltuk kocsiban de volt kint a kertben ,vízparton ,erkélyen!

Nagyon jó volt !

2017. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Érdekes hogy a volt barátnőre igaz ez sajna.
2017. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem azért, de itt mindenki elítéli az anált, stb. De ami egy valóban káros dolog, a szex a szabadban (hiszen gyerekek is megláthatnak, vagy bárki aki NEM szeretne) az milyen felkapott és pozitív már itt...

Szóval ez már nem csak a Ti dolgotok, mert másnak árthattok. De azért a többi perverzió fikázása az megy, holott az csak a két félre tartozik.

2017. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Kedves 4-es! A szabadban minden épeszű ember olyan helyet keres,ahol nem láthatják meg. Ráadásul nem értem ez miért perverzió. Nem az a cél,hogy bárki nézhesse,ráadásul az érzés maga nagyon természetes és szabad. Az anál meg ezzel szemben a végbéltermék ürítésére használt lyuk erotikus használata. Szóval erről ennyit...
2017. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Csak példának hoztam, én sem análozok.

Viszont az is természetes hiszen lehetséges, nem kell hozzá semmi segédeszköz. (Persze a civilizált világban ajánlott)

Állatok is csinálják, stb.


De szerintem ez, hogy természetes semmi mellett sem érv.


És nem is kell, hogy szexuális dolgok legyenek érvek, viszont ha vannak ellenérvek azon érdemes gondolkozni.


És igenis sokan azért csinálják szabadban mert a lebukás veszéje izgalmas nekik.

De ha nem is, akkor sem tudhatják hogy lebukhatnak e.

2017. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Én 2 alkalommal szexeltem szabadban, adott egy kis plusz izgalmat, jó volt nagyon, de arra figyeltünk, hogy senki ne lásson meg. Az egyik este volt, ott nem volt sok esély hogy meglátnak, a másik már kicsit rizikósabb volt, de nem volt gond.
2017. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 János Gilján ***** válasza:

Érdekes gondolat, hogy a gyerekek megláthatják. A gyerekek megláthatnak kutyákat is párosodni, az is szexuális tevékenység, azt is el kell nekik magyarázni.


Amúgy pedig aki a szabadban akar szexelni és nem teljesen balfék, az jószerivel olyan helyszínt fog választani, ahol minimális a lebukás esélye. Ha pedig mégis megtörténik a lebukás, akkor ez van, benne van a pakliban. A parkjaink éjszaka tartalmaznak sötét zugokat, de akik biztosra akarnak menni, azok elmennek valami közeli kirándulóhelyre-tisztásra, ahol csak nappal vannak emberek és ott szexelnek. Visegrádon a Jurta kemping közelében éjszaka sok ilyen lehetőség van például. ;)

2017. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk az is elég baj, hogy ennyi a kóbor kutya, ráadásul ivarosak.


Na mind1. Nyílván a gyereknek el lehet magyarázni és valószínübb nem lesz traumája, de mi van ha nem szól pl. és örökké cikinek érzi a szexet?


Ez egy privát dolog és nem normális dolog másokra erőltetni. Mondhatod, hogy nem erőlteted senkire, de pedig pont a lebukás veszélye izgat és le lehet bukni, akármennyire is kicsi az esély.


Én csak összehasónlítottam ezt a civilizáció ellenes tevékenységet, azzal hogy sokan olyanokat neveznek nem normálisnak ami 2 ember privat ügye (anál, stb.).

2017. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 János Gilján ***** válasza:
Engem nem a lebukás esélye izgat, amikor a szabadban szexelek a feleségemmel, hanem az új környezet és a természet speciális hangulata.
2017. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!