Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 40 körüli nők nem kíváncsiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 körüli nők nem kíváncsiak milyen lehet az együttlét egy huszonéves fiatalemberrel?

Figyelt kérdés
2017. szept. 11. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

dehogy nem kíváncsiak. Én személy szerint csak fiatal srácokkal szexelek


47/N

2017. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem pasiként az idősebb korosztály jön be és, szerencsére én is bejövős típus vagyok a hölgyeknél. (:
2017. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egyáltalán nem vagyok kíváncsi :p. Egyszerűen túl fiatalok, sokszor idétlenek, felelőtlenek, gyerekesek. A saját korosztályom meg a legszebb férfikorban van.
2017. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden nő volt 20-on éves, ezért tudja majdnem mindenki, hogy milyen.
2017. szept. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
38 vagyok, és k€pzeld, nem.
2017. szept. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-os, csak informatíve írom, hogy te is voltál "olyan szerencsétlen szar", ahogy írtad. Buta vagy és kész, csak azért lemondani valakit, mert fiatal. Attol, hogy te már vén vagy, még a fiatal is ember. Képzeld, te sem oreg ostobának szulettél, hanem csupasz seggel csecsemonek, ahogy a huszonévesek...


A kerdesre lehet rendesen is válaszolni, mondjuk, hogy nem, mert az oregebb ferfiak tapasztaltabbak és az jon be. Ez a legrondább dolog, leszidni valakit csak azért, mert o még fiatalabb... Utána majd ha vén nyanya leszel, ne csodálkozz, hogy lekopkodnek a fiatalok. Majd akkor elvárod, hogy tiszteljenek meg segítsenek? Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten.


Udv.

27F

2017. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem a fiatal fiúkat, sok korombeli nőt ismerek,akik szintén.

40/F

2017. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudom milyen,mivel voltam huszonéves.

De azért még kívàncsi vagyok.

2017. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!