Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek volt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek volt olyan pasitok aki 10 perc alatt, ha akar 5x is elélvez?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez jó? Vagy titeket ez izgatna?

2017. szept. 11. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem normális dolog.Remélem a kérdés csak elméleti.

10 perc alatt max!1-szer élvezzen el,különben gyorstüzelő kategória a srác,az meg minden,csak éppen izgató nem..

2017. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nagyoon jó a csaj és topon vagyok, akkor max 2x
2017. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Talán 2-3x. Nem gyorstüzelés, pont az ellenkezője, visszatartja a spermát és így tovább bírja.
2017. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
10 perc alatt 5 orgazmus az azért nem a legegészségesebb és legajánlottabb dolog, plusz ettől a srác nem fogja tovább bírni. Szerintem ez nem jó, és nem, engem nem izgatna. Inkább ajánlanám, hogy nézzen utána, minden rendben van odalent vagy sem.
2017. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10 perc alatt jó ha egyszer elmegy de akkor az egy 10 perces jó szex eredménye.

ha 10 perc alatt elmenne az olyan lenne mintha bedugná s egyből elmenne.. de akkor is minimum 5-10 perc kell mire újra tud felizgulni a pasi mert a szíve túl gyorsan ver s ez után le kell lassulnia hogy megpihenjen a faroknál levő izmok.Utána tud megint csak állni.

Nem izgato a gyorstüzelés. de a tartós hosszú kemény szex már igen.

2017. szept. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted a 10 percet? Csak mert én az első orgazmustól gondoltam, a többiek meg a szex kezdetétől.
2017. szept. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem volt. 5 perces volt.
2017. szept. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lankad le. 10 percig folyamatos áll. Csak közben megy az orgazmus
2017. szept. 12. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!